Гол Самбы Диалло вывел сборную Сенегала в полуфинал Кубка африканских наций U-20

Дата: 03 марта 2023 в 13:34 Категория: Новости стран мира

На Кубку африканських націй U20, що проходить в Єгипті, прийшов час стадії плей-оф.

Збірна Сенегалу, посівши перше місце у своїй групі завдяки перемогам над Нігерією (1:0), Мозамбіком (3:0) та Єгиптом (4:0), вийшла до чвертьфіналу, де на неї чекало протистояння з Беніном.

«Леви Теранги» продовжили свою переможну серію на турнірі, здобувши перемогу з мінімальним рахунком. Єдиний гол у матчі і свій перший на турнірі забив динамівець Самба Діалло, який відзначився на 51-й хвилині після передачі Ламіна Камара.

У півфіналі збірна Сенегалу зустрінеться з переможцем пари Конго – Туніс. Цей матч відбудеться 7 березня в місті Суец.