Контрольний матч. «Металіст 1925» – «Антальяспор» (Туреччина) 0:0. Кращий варіант

Дата: 29 января 2022 в 22:44 Категория: Новости спорта

Контрольний матч.

«Металіст 1925» – «Антальяспор» (Туреччина) 0:0

«Металіст 1925»: Сидоренко (к), (Шеліхов, 61), Жичиков (Капінус, 61), Кверквелія (Ю. Потімков, 61), Ченбай (Дуруеке, 61), Емере (гравець на перегляді, 61), Безуглий (Кравченко, 61), Русин (Коваленко, 61), Габелок (Фабіньо, 61), Криськів (Задерака, 61), Ременюк (Батюшин, 61), Марлісон (Островський, 61).

«Металіст 1925» нульовою нічиєю завершив спаринг з турецьким «Антальяспором», інформує пресслужба клубу.

В першому таймі чудово зіграв Сидоренко, який декілька разів врятував команду від голу. Перший удар в рамку воріт суперника завдав Марлісон – на 41-й хвилині. Після перерви обидві команди збавили обороти, і у «Металіста 1925» було мало шансів на успіх.