Юрій Вірт — про поразку від «Корвіни»: «Є проблеми в обороні»

Дата: 29 января 2022 в 21:54

Юрій Вірт - про поразку від

Головний тренер «Вересу» Юрій Вірт в коментарі пресслужбі клубу поділився враженнями від спарингу з чешською «Карвіною» (3:4).

— Сьогодні ми провели два різних тайми. Перший тайм виграли 1:0. Але єдине, що порадувало — результат. Якість гри мене не влаштовувала. Було мало агресії попереду. Практично не створювали моментів. За виключенням епізоду із забитим голом.

У перерві просив грати агресивніше в атаці. В другому таймі було багато індивідуальних помилок. Рахунок став — 1:3. Але ми добре відреагували на такий перебіг подій. Двічі забили. Звичайно, хотіли перемогти. Але завадили індивідуальні помилки.

Радує те, що забили тричі. Могли ще забивати. Мали зрівнювати рахунок — підвела реалізація. Також дуже добре виглядали фізично. Не поступалися супернику, який наступного тижня відновлює виступи у чемпіонаті Чехії. Але є проблеми в обороні. Є час, щоб виправити ці помилки, — зазначив Вірт.