Контрольний матч. «Зоря» — «Актобе» (Казахстан) 2:2. Відігралися

Дата: 23 января 2022 в 22:44 Категория: Новости спорта

Контрольний матч.

«Зоря» — «Актобе» (Казахстан) 2:2

Голи: Гладкий 4, Овусу 52 – Балашов 14, Відемон 18.

«Зоря». 1-й тайм: Мацапура, Абдуллаєв, Алібеков, Фаворов, Гладкий, Імереков, Жуніньо, Хлань, Хомченовський (к), Скорко, Сміян; 2-й тайм: Мацапура (Жилкін, 61), Алефіренко, Вернидуб, Снурніцин, Байрук, Нагнойний, Назарина, Громов, Булеца, Гільєрме, Овусу.

«Актобе»: Покатилов, Єрланов, Жулпа, Темірхан, Бочаров, Логвиненко, Шомко, Адукар, Шина, Видемон, Балашов.

«Зоря» на зборі в Туреччині провела спаринг з «Актобе». Швидкий гол «Зоря» вже на 4-й хвилині, а гольовий постріл записав на свій рахунок Олександр Гладкий.

Проте «Актобе» не думав складати руки і вже рівно через 10 хвилин рахунок зрівняв – 1:1. Відзначився Віталій Балашов. А вже на 18-й хвилині «Актобе» був попереду. Уго Відемон вийшов на ударну позицію і не схибив — 2:1.

На 52-й хвилині «Зоря» зрівняла рахунок. Сергій Булеца розпочав момент, а Раймонд Овусу поставив у цьому епізоді крапку — 2:2.

Тэги новости: Новости спорта Актобе