Контрольний матч. «Рух» — ФК «Корміл» 5:1. Коли б'ють по своїх

Дата: 22 января 2022 в 19:34 Категория: Новости спорта

Контрольний матч.

«Рух» — ФК «Корміл» 5:1

Голи: Сич 6, Карабін 32, 62, Мисик 61, автогол 63 – Лень 54, автогол.

«Рух» зіграв перший з двох спаррингів, які заплановані на сьогодні, 22 січня, інформує пресслужба клубу в Twitter.

В першому матчі – з ФК «Корміл», який грає в чемпіонаті Львівської області, команда Леоніда Кучука здобула впевнену перемогу – 5:1. Забитими м’ячами в цій зустрічі у «Львова» відзначилися Сич, який забив вже на 6-й хвилині, Карабін, який оформив дубль, та Мисик (на фото).  Ще один гол аматори забили в свої ворота на 63-й. Щоправда, на 54-й хвилині «рухівець» Лень також «відзначився» автоголом.

Також сьгодні «Рух» зіграє проти стрийської «Скали». Зазначимо, що обидва матчі відбуваються на полі Академії футболу «жовто-чорних».

29-го січня на «рухівців» чекають наступні спаринги, суперники будуть оголошені пізніше. А вже 30-го січня «жовто-чорні» вирушать на другий етап зборів до Туреччини.