УПЛ: цікаві цифри та факти 18-го туру чемпіонату України

Дата: 13 декабря 2021 в 15:54

Пресслужба УПЛ пропонує увазі вболівальників цікаві цифри та факти 18-го туру чемпіонату України.

400-й (!) матч в УПЛ Мірчі Луческу біля керма різних клубів: 44-й — Динамо та 356 — Шахтаря. Баланс усіх ігор: +306=57-37 м’ячі 923-258.

4-а в УПЛ вольова перемога Шахтаря над Олександрією, 1-а — Колосу над Минаєм (у 4-й грі).

20-та в Чемпіонатах безвольна поразка Олександрії.

2-а в УПЛ велика перемога Дніпра-1 над Маріуполем.

850-й пропущений гол Зорі в УПЛ.

750-й матч Ворскли в УПЛ: +255=206-289 м’ячі 821-891, 140-й — Львова: +32=43-65 м’ячі 117-208.

Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 15 ігор: 13 перемог та 2 нічиї, а переможна — 8 ігор.

Динамо в УПЛ забиває голи Зорі впродовж 19-ти матчів — 41 м'яч.

1-й раз в УПЛ Дніпро-1 перемагає в гостях з великими рахунком — у 38-й грі.

1-а гостьова в Чемпіонатах безвольна поразка Минаю.

Переможна клубна рекордна серія Дніпро-1 в УПЛ триває 6 ігор, Колосу — 3 матчі.

Гольова серія Зорі в Чемпіонаті триває впродовж 17-ти ігор — 37 м’ячів.

Закінчилася безпрограшна в УПЛ серія Олександрії в матчах з Шахтарем, яка тривала 4 матчі: 2 перемоги та 2 нічиї.

Домашня безнічийна серія Олександрії триває в УПЛ 12 ігор: 7 перемог та 5 поразок.

Безнічийна клубна рекордна серія Дніпра-1 триває в УПЛ 17 ігор: 13 перемог та 4 поразки.

Завершилася безвиграшна клубна рекордна серія Інгульця, яка тривала в УПЛ 10 ігор: 3 нічиї та 7 поразок.

Перервалася гостьова серія Десни без пропусків голів в Чемпіонаті, яка тривала впродовж 240 хвилин.

Завершилася безнічийна гостьова клубна рекордна серія Руху, яка тривала в УПЛ 4 гри: перемога та 3 поразки.

Перервалася серія Руху без пропусків голів в Чемпіонаті, яка тривала 244 хвилини.

Закінчилася безгольова серія Вересу, що тривала в УПЛ 271 хвилини.

Верес 30-й раз в Чемпіонатах зіграв внічию.

Перервалася безгольова клубна рекордна серія Металіста 1925, яка тривала в Чемпіонаті 501 хвилину.

Програшна клубна рекордна серія Металіста 1925 в УПЛ триває 6 ігор.

Металіст 1925 обходиться без нічиїх в УПЛ впродовж рекордних для клубу 10-ти ігор: 4 перемоги та 6 поразок.

Завершився програшний серіал Чорноморця, що тривав 3 гри.

Минай на полях суперників в УПЛ і далі не перемагає — 22 матчі: 6 нічиїх та 16 поразок.

Безвиграшний клубний рекордний серіал Минаю триває в Чемпіонаті 17 ігор: 7 нічиїх та 10 поразок.

Домашня програшна серія Маріуполя в УПЛ збільшилася до 8-ми ігор, що стало повторенням рекорду Чемпіонатів, співавторами якого були Миколаїв (1999 р.) та тернопільська Нива (2001 р.).

60-та домашня нічия Динамо в УПЛ.

40-а поразка Десни в Чемпіонатах, в тому числі 20-та гостьова.

10-й гостьовий матч Металіста 1925 в УПЛ: +2=1-7 м’ячі 5-15.

Колос на своєму полі спочатку пропускає 50-й гол в УПЛ, а згодом забиває — після удару Вадима Мілька.

50-й гол в складі Динамо у всіх турнірах забиває Віталій Буяльський: 35-й — в УПЛ, 1 — в Кубку, 13 — у єврокубках та 1 — в Суперкубку.

25-й гол в УПЛ забиває Артем Довбик (Дніпро-1), Сергій Кравченко (Чорноморець), 10-й — Олександр Піхальонок (Дніпро-1), 5-й — Марлісон (Металіст 1925), 1-й — Білл (Дніпро-1, у 16-й грі), Дмитро Поспєлов (Інгулець, у 10-й), Сергій Панасенко (Верес, у 16-й), Амількар Коджові (Ворскла, у 7-й).

Гольовий серіал Артема Довбика (Дніпро-1) триває в УПЛ 6 ігор — 8 м’ячів.

20-й гол на клубному рівні забиває Максим Дегтярьов (Десна): 18 — в УПЛ та 2 — в Кубку.

У 5-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів 38-річний Сергій Кравченко (Чорноморець), який раніше забивав суперникам Ворскли, Динамо, Дніпра та Волині, 3-му — Павло Полегенько (Інгулець) — Зірки та Маріуполя.

250-й (!) матч на клубному рівні провів Ігор Пердута (Ворскла): 217 — в УПЛ, 22 — в Кубку та 11 — у єврокубках.

200-й матч в УПЛ провів Євген Опанасенко (Інгулець), 100-й — Мар’ян Мисик (Рух), 50-й — Олег Кожушко (Олександрія), Віталій Єрмаков (Металіст 1925), 1-й — Владислав Островський (Металіст 1925).

60-й матч Ворскли в Чемпіонатах при Юрію Максимову: +25=19-16 м’ячі 81-68.

20-та перемога Шахтаря при Роберто Де Дзербі у всіх турнірах — у 30-й грі.

1-а перемога Чорноморця при Юрію Морозу на своєму полі в УПЛ — у 8-й грію

Кількість пенальті в УПЛ у ворота Маріуполя збільшилася до 120-ти ударів — 87 голів.

7-й раз в УПЛ пробивав пенальті Артем Довбик (Дніпро-1) — 5-й гол, 6-й — Юрій Климчук (Рух) — 4-й гол, 2-й — Олександр Піхальонок (Дніпро-1) — 2-й гол, Вадим Мілько (Колос) — 1-й гол, 1-й — Марлісон (Металіст 1925, у 14-й грі).

8-й в Чемпіонатах пенальті у ворота Владислава Кучерука (Чорноморець) — 7-й гол, 7-й — Богдана Когута (Верес) — 4-й гол, 4-й — Микити Турбаєвського (Маріуполь) — 2-й гол.

3-є в УПЛ вилучення Євгена Опанасенка (Інгулець), 2-е — Олексія Кащука (Маріуполь).

7 жовтих карток для гравців Олександрії, що стало повторенням рекорду поточного Чемпіонату, який у 8-ту турі встановили гравці Динамо.

Найбільш коректна команда Чемпіонату: Шахтар (26 жовтих карток + 2 червоні) — 30 очок, найбільш недисциплінована: Львів (57 жовтих + 2 червоні) — 61 очко.

У матчі Львів — Ворскла зафіксована 30-та нічия нинішнього Чемпіонату.

Дніпро-1 стає автором 30-ї великої перемоги поточного Чемпіонату.