Збірна України (U-17) розгромила Казахстан у матчі відбору до Євро-2022

Дата: 14 ноября 2021 в 02:04 Категория: Новости спорта

Підопічні Олега Кузнецова вирішили долю матчу з Казахстаном у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи в першому таймі, інформує офіційний сайт УАФ.

Матч кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи (U-17) проти Казахстану був останнім шансом для збірної України зачепитися за боротьбу, щоб потрапити до еліт-раунду. Окрім перемоги, інший результат підопічних Олега Кузнецова не влаштовував.

Із перших хвилин синьо-жовті захопили ініціативу, проте небезпеку біля воріт збірної Казахстану створити не вдалося. Утім, вища індивідуальна майстерність наших футболістів призвела до того, що спочатку на 9-й, а потім і на 25-й хвилині казахстанці отримали червоні картки.

Тепер забити у ворота суперника було справою часу та техніки. Попри це, українці змусили понервувати своїх уболівальників, оскільки свій перший гол вони провели лише на 45-й хвилині, коли передачею Кремчаніна скористався Гусєв. А вже в компенсований до першого тайму час синьо-жовті подвоїли свою перевагу. Гол на рахунку Микитюка, якому також асистував Кремчанін. 2:0.

Практично весь другий тайм пройшов на половині поля збірної Казахстану, але оборонні редути нашого суперника трималися. Окремий комплімент варто адресувати воротареві казахстанців, який після двох вилучень відбив сім ударів. Але й він був безсилий на 76-й хвилині, коли влучним пострілом відзначився кращий гравець нашої збірної в цьому поєдинку — Кремчанін. 3:0.

Тепер в останньому турі, щоб не залежати від результатів матчів в інших групах, підопічним Олега Кузнецова необхідно перемагати господарів турніру — португальців.

Група 11

10.11.2021

Уельс — Україна — 3:1

Португалія — Казахстан — 5:0

13.11.2021

Україна (U-17) — Казахстан (U-17) — 3:0 (2:0)

Голи: Гусєв (45), Микитюк (45+2), Кремчанін (76).

Україна (U-17): Фесюк, Гусєв, Сизонюк (Бац, 87), Огарков, Шатов, Василець (Янчишин, 46), Янович (к), Микитюк, Кремчанін (Білоконь, 79), Маткевич (Деркач, 46), Дзень (Панченко, 45).

Казахстан (U-17): Політик, Хануєв, Біжан, Ісраїлов, Мігунов, Байбек (к), Міхаїлов, Абдуллаєв (Кусаїнов, 46), Жазмагамбетов (Дуйсембек, 11), Валгушев (Дуйсєнов, 46), Нуримбет (Турусбаєв, 46).

Попереджений: Політик (65).

На 9-й хвилині вилучений Ісраїлов. На 25-й хвилині вилучений Міхаїлов.

Україна — Португалія (17.00)

До елітного раунду кваліфікації, який відбудеться навесні 2022 року, вийдуть по дві найсильніші збірні 13-ти груп, а також чотири кращі команди, що посядуть третє місце за результатами зустрічей із першою та другою збірними своєї четвірки. Збірні Нідерландів та Іспанії отримали прямі перепустки до еліт-раунду.

Збірна Ізраїлю на правах господаря Євро отримала автоматичну путівку до фінальної стадії турніру, яка пройде в травні 2022 року. Туди ж потраплять переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других команд.