Роман Санжар: «Провели продуктивну роботу за 21 день турецьких зборів»

Дата: 15 февраля 2020 в 14:14


Роман Санжар:

Головний тренер «Карпат» Роман Санжар прокоментував результат контрольного матчу з «Динамо» Брест і підвів підсумок зборів у Туреччині.

«Сьогоднішній наш суперник був майстерним, «Динамо» додало наприкінці гри. Ми зробили заміни, адже я хотів надати ігрову практику нашим молодим хлопцям на фоні такої команди, але десь прогавили гравців «Динамо» та пропустили голи. Розберемо наші помилки та у майбутньому намагатимемось їх уникати. Хочу, щоб гравці зрозуміли: навіть на зборах, маючи перевагу в матчі, не потрібно втрачати концентрацію, тому що будь-який майстерний суперник може цим скористатись. Добре, що це сталось у спарингу, адже результат у товариських зустрічах для нас не є таким важливим, та найголовніше, щоб футболісти саме в грі пережили ось такі моменти та запам’ятали на майбутнє, що розслаблятись не можна. Основну частину поєдинку ми домінували на футбольному полі, а згодом віддали ініціативу, пропустили голи, могли ще й програти, але добре, що Кудрик відбив пенальті».

«Вважаю, що ми провели продуктивну роботу за 21 день турецьких зборів. Найбільше я задоволений тим, що ніхто з гравців не отримав серйозного ушкодження. У нас були хороші спаринги, я побачив у ділі нашу молодь, ми провели достатньо великий об’єм праці, тому зборами я задоволений», — цитує Санжара офіційний сайт «Карпат».

Читайте также: Роман Санжар: «Планирую подписать игроков еще на 2-3 позиции»

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями