Популярные темы

Збірна України: відновлювальне тренування та подорож до Львова

Дата: 05 июня 2019 в 18:04


Збірна України: відновлювальне тренування та подорож до Львова

Ранкове тренування на «Сонячному» стало заключним під час харківського етапу підготовки до кваліфікаційних матчів Євро-2020. Після насичених днів тренерський штаб провів у середу заняття відновлювального плану, не забуваючи при цьому про відшліфовування індивідуальних та колективних дій.

За 12 днів синьо-жовті провели майже півтора десятка тренувань на полях двох стадіонів, а ще були регулярна робота в тренажерному залі та ігри в теніс, міні-гольф і тенісбол для тонусу й розрядки. Залишаючи Харків, напевно, кожен гравець у складі команди має відчуття того, що збір був продуктивним, й об’єм роботи, запропонований тренерами, виконано. Андрій Шевченко та його помічники доклали максимум зусиль для того, щоб тактичні та функціональні тренування не стали для футболістів рутиною, постійно вносячи в заняття ігрові моменти. Напрацювання структури гри вже не вперше є основним завданням під час підготовки.

Учора на вечері, окрім посвячення у збірники дебютанта Юрія Паньківа, був ще один приємний момент. Команда привітала трьох іменинників червня — Володимира Шепелєва, Олександра Караваєва та Артема Кравця, які дружно задули свічки на своїх іменинних тістечках. Позитивний настрій у дорогу — гарна ознака.

Сьогодні після обіду національна команда вирушить до аеропорту: о 16.30 — виліт чартеру на Львів. Усі майбутні події в житті збірної відбуватимуться вже впритул до кваліфікаційного матчу.

Поделитесь новостью с друзьями