Популярные темы

Андрій Павелко розповів, коли система VAR запрацює в Україні

Дата: 16 мая 2019 в 12:54


Андрій Павелко розповів, коли система VAR запрацює в Україні

Президент ФФУ Андрій Павелко на своїй сторінці у Facebook привітав учасників Кубка України та розповів про система VAR, яка готується для роботи і на футбольних полях України.

ФК «Шахтар» Донецьк в тринадцяте завойовує Кубок України і встановлює новий рекорд турніру за кількістю перемог! Чудовий кубковий сезон і заслужений тріумф! Вітаю футболістів, тренерів, команду і керівництво клубу з новим досягненням! Нехай в рідному для «Шахтаря» українському Донецьку якнайшвидше настане мир і клуб повернеться додому, на «Донбас Арену»! Також вітаю ФК «Інгулець» з чудовим виступом в цьому кубковому сезоні і історичним виходом до фіналу турніру! Впевнений, щоприклад цього клубу стане потужною мотивацією для всього українського футболу. А ще, особливі вітання «Футбольним зіркам України-2018» — найкращому футболісту року Марлосу, найкращій футболістці Дар'ї Апанащенко, найкращим тренерам чоловічої і жіночої команд Юрію Вернидубу і Наталії Зінченко, які під оплески заповненої «Славутич-Арени» отримали сьогодні заслужені нагороди!

В цей святковий футбольний вечір радий повідомити футбольній спільноті, що сьогодні в Запоріжжі на фіналі Кубку України, як ми і обіцяли, було презентовано обладнання, яке буде використовуватися в роботі системи відеоповторів і допоможе мінімізувати кількість помилок арбітрів під час матчів. Попереду в нас ще чимало процедур і погоджень, які входять до переліку вимог, виконання яких є обов’язковою умовою запуску VAR в Україні. Зокрема, це узгодження і підписання відповідного меморандуму з ФІФА і IFAB, навчання арбітрів, тестування технології і обладнання та, знову ж таки, оцінка проведеної роботи з боку спеціалістів ФІФА і IFAB. Після завершення усіх цих етапів підготовки система VAR повноцінно запрацює на футбольних поєдинках у нашій країні.

Поделитесь новостью с друзьями