Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Юрій Береза — про традиції «Дніпра-1», стейки та налаштування на «Металіст 1925» (Відео)

Дата: 17 марта 2019 в 14:44


Юрій Береза - про традиції

Почесний президента СК «Дніпро-1» Юрій Береза завітав на базу команди разом з пересувною кухнею та розповів про традиції клубу.

— Не дивлячись на те, що ми молодий клуб, в нас вже є чудові традиції! Пам’ятаєте, як команда завітала до мене в Саксагань, дуже теплий був захід, багато емоцій – коли наша команда місцевих кулінарних майстрів пригощала футбольну команду стейками та багатьма іншими стравами… як кажуть, тоді ця фішка дуже запала в душу всім.
Зовсім нещодавно в мене був День народження, саме у цей час хлопці були на зборах, тож нам не вдалося разом відсвяткувати цей день, хоча, я дійсно намагався вирватись до Туреччини на день-два, але інші справи не відпустили.

Можливо це й накраще, бо втручатись у підготовку, навіть мені, могли не дозволити (посміхається), але, можливо, наступного разу ми і доїдемо саме на збори своїм транспортом, козаки на «чайках» доходили до Туреччини дуже легко, і ми дійдемо.
Сьогодні ви бачите, поки що ми приїхали в Прідніпровськ на пересувному пікапі, де у спеціальній пічці саме і готовимо стейки для команди. Бачите, бігають за ароматом, чекають…(посміхається).

Сподіваюся стейки і інші страви будуть такими ж смачними, як і минулого разу, тож я від душі побажаю команді смачного, а від хлопців вже буду чекати «гарну страву» на стадіоні у Харкові! Всі ми вже скучили за футболом, тож я їх попрошу приготувати не тільки для мене, а, безумовно, для всіх вболівальників щось особливо гаряченьке, смачне та переможне! – зазначив Береза.

Читайте также: Чемпионат Франции. ПСЖ — «Марсель». Прямая трансляция

Нагадаємо, в 19-му турі першої ліги «Дніпро-1» 23 березня на виїзді зіграє з «Металістом 1925».

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями