Крістіан Ербес: «В «Карпатах» я теж буду класичним хвилерізом, опорником»

Дата: 23 февраля 2018 в 21:24

По сообщению сайта FootBoom

Новачок «Карпат» Крістіан Ербес, який сьогодні, 23 лютого, підписав угоду з львів’янами в інтерв’ю прес-службі клубу поділився враженнями від події та розповів про свою кар’єру.

— За «Боку Хуніорс» я грав дуже довго, провів у складі цього клубу понад 150 матчів. Згодом довелося трохи змінити обстановку і я поїхав в Мексику. На жаль, там мені не пощастило, отримав травму, певний час жив без футболу. Повернувся на Батьківщину, недовго виступав за «Чакаріту». І тут у мене виникла нагода переїхати до Європи. Для мене це був виклик, і чомусь я не вагався, відразу погодився. Трохи раніше я міг стати гравцем «Бетіса», але тоді не склалося – мене все влаштовувало у складі «Бока Хуніорс».

Що для мене «Бока Хуніорс»? Звичайно, це клуб мого життя, адже тут я фактично познайомився з футболом, фактично з 6 років. Згодом, правда, довелося шукати інші варіанти продовження кар’єри.

Я сюди приїхав, щоб допомогти команді, поділитися своїм досвідом. Треба вийти з того становища, хоча, як на мене, то з таким складом, це буде не складно. Лідери команди? На зборах я трішки спостерігав за життям «Карпат». Як на мене, то лідерами є Голодюк, Нестеров та Федецький – вони ведуть команду за собою. Тому молоде покоління українців, а також Карраскаль, Ді Франко чи Мякушко мають у кого вчитися.

Моя позиція? Класичний хвилеріз, опорник. Можна сказати, що я відважний та бойовий гравець, який не шкодує ні себе, ні суперника. Аргентинський футбол не простий, якщо порівнювати його з українським, то він не такий швидкий і не такий прямолінійний. Ритм гри в Україні доволі серйозний.

Інфраструктура «Карпат» дає усі можливості для того, щоб гравцю нічого не бракувало. Мабуть, не варто порівнювати можливості «Карпат» та «Боки Хуніорс», бо найвідоміший та найпопулярніший клуб Аргентини має абсолютно все, що хоче.

Моя популярність? Справді, маю досить багато підписників в Інстаграм, гадаю, це наслідок років, проведених у складі «Боки Хуніорс». Могло бути і більше, якби я зіграв за збірну, але коли з'явилася така можливість, я травмувався.