Александр Яцик дебютировал за «Динамо» в УПЛ

Дата: 02 апреля 2023 в 18:44

Александр Яцик дебютировал за

20-річний півзахисник «Динамо» Олександр Яцик провів свій перший матч в елітному дивізіоні українського футболу, інформує пресслужба клубу. Це сталося у матчі 19-го туру чемпіонату України «Львів» — «Динамо», що відбувся сьогодні, 2 квітня, на львівському стадіоні «СКІФ».

Яцик вийшов на поле на 75-й хвилині зустрічі, коли замінив Володимира Шепелєва, який проводив свій 200-й матч за «Динамо». Гра завершилася перемогою киян з рахунком 2:0. У поточному сезоні Яцик вже всьоме потрапив до заявки на гру, проте на поле до гри зі «Львовом» не виходив. Натомість він провів 12 ігор у чемпіонаті юнацьких команд, відзначившись 5-ма забитими м’ячами.

Загалом дебют Яцика за першу команду «Динамо» враховуючи всі турніри відбувся на початку поточного сезону, 23 серпня минулого року в матчі плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Бенфика» — «Динамо» (3:0). Тоді він замінив Буяльського на 3-й компенсованій хвилині гри.

Читай також: Чемпіонат України. «Львів» — «Динамо» 0:2. Відеоогляд матчу