Юношеская сборная Украины завершила выступление в элит-раунде отбора Евро-2023 разгромным поражением от Испании

Дата: 29 марта 2023 в 00:44 Категория: Новости стран мира

Сьогодні, 28 березня матчем проти Іспанії юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) завершила виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023. Про це повідомляє УАФ.

У попередніх поєдинках групи підопічні Сергія Нагорняка поступилися Люксембургу (1:2) та Данії (1:2), тож втратили шанси потрапити на чемпіонат Європи. Заключний матч квартету, проти господарів-іспанців, наша команда проводила в місті Бадахос.

На жаль, уже станом на 7-му хвилину піренейці вели у два м’ячі — відзначилися Паласіос та Аларкон. Українці відповіли ударом Пушкарьова в площину, проте згодом перевагу господарів збільшив Родрігес. Пізніше невлучною спробою у складі нашої команди знову відзначився Пушкарьов.

У другому таймі всі удари українців або приходилися повз ворота, або їх парирував Фернандес. Натомість іспанці забили ще й четвертий гол. У компенсований час українці могли розмочити рахунок, однак Слюбик влучив у каркас. Тож синьо-жовті завершили виступ в еліт-раунді поразкою — 0:4.