Костышин дебютировал в США с поражения

Дата: 12 марта 2023 в 15:34 Категория: Новости стран мира

Український півзахисник Денис Костишин дебютував в USL. Правда, перша гра українця в США склалась не кращим чином — його команда, «Ель Пасо Локомотів»,  програла «Сакраменто Репаблік» з  мінімальним рахунком — 0:1.

Сам українець вийшов у старті і відіграв 85 хвилин. Вже на 6-й хвилині матчу він спробував завдати удар з лінії штрафної, але не влучив у площину воріт, відправивши м'яч поруч зі штангою  — це була його найкраща спроба відзначитись голом у матчі.

Згідно SofaScore він отримав середню оцінку — 6,6. На його рахунку одна ключова передача, 4 зароблених фоли,  три удари (усі не у площину воріт), 13 дуелей (6 виграних), 21 втрата м'яча, 2 фоли та 2 обводки, які не закінчились успішно. Точність передач — 73% (24/33).

Відзначимо, що інший українець клубу, Артем Холод, не потрапив у заявку на цю гру.