Владислав Дмитренко: «Важно, что через неделю после 0:7 от «Шахтера» мы смогли доказать, что команда в порядке»

Дата: 12 марта 2023 в 00:44

Владислав Дмитренко:

Вінгер «Металіста 1925» Владислав Дмитренко підбив підсумки нічиєї з «Чорноморцем» (1:1).

«Важливо, що вже через тиждень після 0:7 ми змогли довести, що команда в порядку. У грі з «Шахтарем» все було проти нас, і сукупність факторів призвела до аномальної поразки. Але ми у гарному ігровому тонусі та до Одеси їхали за очками.

До перерви гра йшла на зустрічних курсах. Але в другому таймі «Чорноморець» забрав м’яч та довго володів ним, щоправда, все більше в середині поля. На контратаках ми створили достатньо моментів, якби була в порядку реалізація, святкували б перемогу. Утім і нічия проти команди Григорчука – хороший результат.

Едмар нам ставить бразильський футбол, але оскільки гравці – українські, то виходить щось середнє», — сказав Дмитренко, якого цитує «Трибуна».