Сборная Украины U-17 разгромно уступила Ирландии в элит-раунде отбора на Евро-2023

Дата: 11 марта 2023 в 12:54 Категория: Новости стран мира

Матчем проти Ірландії юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2006 року народження) продовжила виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023, інформує офіційний сайт УАФ.

У своєму першому поєдинку групи 6 підопічні Юрія Мороза здолали господарів турніру з Кіпру (4:2). Тепер же наші хлопці на стадіоні «Муніципал Героскіпу» в місті Пафос зустрічалися з ірландцями.

Синьо-жовті розпочали матч украй невдало — станом на 12-у хвилину нападник острів’ян Мелія зробив дубль. Надалі українці намагалися відігратися, проте їхнім ударам зазвичай не вистачало влучності, а голкіпер ірландців стояв надійно.

На 62-й хвилині Мелія забив утретє, тим самим знявши питання про переможця. Під кінець зустрічі ірландці залишилися вдесятьох, проте відіграти бодай м’яч підопічні Юрія Мороза не зуміли.

Незважаючи на поразку, синьо-жовті зберігають шанси на вихід із групи. Вирішальний матч, проти Італії, наші юнаки проведуть 13 березня. Україну влаштує лише перемога.