Назар Волошин и Максим Дячук дебютировали за «Динамо» в официальных матчах

Дата: 04 марта 2023 в 21:14 Категория: Новости спорта

Назар Волошин и Максим Дячук дебютировали за

Матч 16-го туру чемпіонату України, в якому київське «Динамо» приймало «Інгулець» (0:2), став дебютним для Назара Волошина та Максима Дячука (на фото), інформує пресслужба клубу.

19-річний Волошин вперше вийшов у стартовому складі «біло-синіх» в офіційних матчах. Назар провів на полі перший тайм, після чого був замінений на Антона Царенка. Відзначимо, що Назар Волошин є вихованцем «Динамо». Першу половину минулого сезону Волошин провів в оренді у криворізькому «Кривбасі», у складі якого провів 13 матчів (усі — зі старту) і забив 4 м'ячі.

Максим Дячук відіграв у цьому матчі 90 хвилин. Максим є вихованцем Динамо. Першу половину нинішнього сезону вів провів на правах оренди в «Олександрії», у складі якої зіграв 6 матчів (5 із яких — зі старту). Під час навчально-тренувальних зборів, що проходили у Туреччині, Максим повернувся до «Динамо».