УПЛ. Матч 6-го тура. Премьера Ротаня: спасительная ничья

Дата: 27 февраля 2023 в 19:14 Категория: Новости спорта

Сьогодні, в останній понеділок лютого, матчем 6-го туру УПЛ «Олександрія» — «Металіст 1925» в Україні поновився футбольний сезон.

Протистояння на Кіровоградщині — дебютне для Руслана Ротаня на посаді головного тренера «городян». Зимові збори його команда провела, м'яко кажучи, не надто добре (+2=2-6), тож усіх цікавило майже філософське запитання: «За яким сценарієм пройде перша офіційна гра?»

Перший млинець виявився «таким собі» для Ротаня. Хоча початок матчу склався для «городян» напрочуд вдало — після помилки Ткачука відзначився Третьяков. Ткачук, утім, пізніше виправився, відзначився після кутового. Бичек ще до перерви вивів харків'ян уперед, а на початку другого тайму перевагу своєї команди закріпив Шершень, вдало зігравши на добиванні.

На 68-й хвилині Третьяков ударом з-за меж штрафної оформив дубль і повернув у гру інтригу — 2:3. А за дев'ять хвилин до фінального свистка Кобзар встановив остаточний рахунок, врятувавши «Олександрію» та її нового головного тренера від поразки.