Контрольный матч. «Черноморец» — «Нива» (В) 4:2

Дата: 15 февраля 2023 в 23:44 Категория: Новости спорта

Контрольный матч.

15.02.2023. Контрольний матч

«Чорноморець» — «Нива» (В) 4:2

Голи: Юсов 4, Алефіренко 60, Вайтіховський 68, 72 — Швець, Кольцов

«Чорноморець» в другому поспіль контрольному поєдинку обіграв суперника з рахунком 4:2.

Початок гри проти вінницької «Ниви» повністю залишився за господарями. Вже на 4-й хвилині Дмитро Юсов отримав передачу з глибини поля, вийшов на ударну позицію і розстріляв ворота суперників. До перерви були моменти у того ж Юсова та Штогріна. Голкіпер «моряків» Дмитро Непогодов натомість весь перший тайм був майже без роботи.

Все, що одесити не забили в першому таймі, було підопічними Романа Григорчука реалізовано після перерви.

Спочатку Даниїл Алефіренко змістився з правого флангу в центр і невідпорно пробив в дальній кут — 2:0. Це вже другий гол Даниїла під час зимових зборів. Алефіренко забив на 60-й хвилині, а вже через 12 хвилин рахунок був 4:0. Це Максим Войтіховський двічі забив після подач Максима Білого з кутової позначки. Спочатку влучний удар головою, а потім вдалі дії форварда на добиванні.

Ще через 5 хвилин рахунок вже був 4:2. Гостям вдалося провести результативну атаку правим флангом — вже в порожні ворота забив Швець. А остаточний рахунок встановив Кольцов, який з метрів 20-ті влучив в дальній верхній кут воріт Варакути.