Контрольный матч. «Александрия» – «Пюник» (Армения) 0:1

Дата: 13 февраля 2023 в 17:54 Категория: Новости спорта

Контрольный матч.

«Олександрія» — «Пюнік» (Вірменія) 0:1

Гол: 12.

«Олександрія»: Шевченко, Логінов, Бондаренко, Цуріков, Мірошніченко, Рибалка, Михайленко, Білошевський, Авагімян, Кожушко, Третьяков.

«Олександрія» сьогодні, 13 лютого, зіграла перший із двох запланованих спарингів – проти вірменського «Пюніка». Підопічні Руслана Ротаня мінімально поступилися. Свій гол «Пюнік» забив зі стандарту на 12-й хвилині поєдинку.

Початок зустрічі був за «Олександрією», яка могла забити вже на четвертій хвилині. Але, з вигідної позиції Артур Авагімян пробив вище воріт. Потім ініціативу перехопили футболісти «Пюніка», і до завершення першого тайму майже весь час домінували на полі, але без моментів.

У другому таймі ситуація змінилась. Тепер вже олександрійці почали грати першим номером. При цьому, основна боротьба була в центрі поля, а надійний захист обох команд практично залишив голкіперів без роботи – 0:1.

Нагадаємо, що на сьогодні, 13 лютого, запланований ще один спаринг — о 16:00 «Олександрія» зустрінеться з бронзовим призером Грузії – ФК «Діла» (Горі).