Контрольный матч. «Заря» – «Арда» (Болгария) 1:2. Русин не спас

Дата: 29 января 2023 в 17:04 Категория: Новости спорта

Контрольный матч.

«Зоря» — «Арда» (Болгарія) 1:2

Голи: Русин 73 — 2, 35.

«Зоря»: Мацапура, Вантух (Ищенко 62), Батагов, Бражко, Данченко, Хахльов, Фофана (Мариновський 62), Булеца, Хлань, Сільвейн (Пономаренко 46), Русин.

Сьогодні, 29 січня, «Зоря» провела ще один спаринг на зборах у Туреччині, в якому зустрілася з болгарським клубом «Арда» з міста Кирджалі. Матч закінчився мінімальною поразкою «чорно-білих» — 1:2. «Зоря» пропустила швидкий гол — вже на другій хвилині, і до перерви поступалася з різницею в два м'ячі.

Русин на 73-й хвилині скоротив відставання в рахунку, але на більше «Зорі» не вистачило часу.

Нагадаємо, що сьогодні «Зоря» зіграє також контрольний матч з «Академією Пандєва» з Північної Македонії. Початок о 15:30 за київським часом. Пряма трансляція відбудеться на клубному каналі в YouTube.