Алексей Кащук забил во втором матче подряд за «Сабах» (+ Видео)

Дата: 27 января 2023 в 13:44 Категория: Новости спорта

Алексей Кащук забил во втором матче подряд за

Півзахисник «Сабаха» Олексій Кащук допоміг своїй команді здобути перемогу у 19-му турі чемпіонату Азербайждану проти «Нефтчі». Українець на 37-й хвилині вразив ворота суперника та встановив остаточний рахунок зустрічі — 2:0.

На 79-й хвилині нашого співвітчизника замінили на захисника Теллура Муталлімова.

Варто зазначити, що Кащук забиває у другому матчі поспіль. У таблиці найкращих бомбардирів чемпіонату Азербайджану Олексій розташувався на п'ятій сходинці, маючи у своєму активі 9 м'ячів. Лідурує нападник «Карабаха» Раміль Шейдаєв з 15-ма влучними ударами.

«Сабах» займає другу позицію у азербайджанській Прем'єр-лізі, набравши 46 очок. На першому місці впевнено розмістився «Карабах», у якого 53 залікових бали.

Гол Кащука дивіться з 2:15

Читай також: «Зіря» оголосила про перехід Владислава Кулача