Популярные темы

Александр Караваев: «Я готов играть на любой позиции!»

Дата: 27 января 2023 в 01:14


Александр Караваев:
Стоковые изображения от Depositphotos

Півзахисник київського «Динамо» Олександр Караваєв розповів клубним медіа про конкуренцію у складі «біло-синіх», важливість товариських матчів на зборах, а також про тренувальний процес команди.

— Які можна підбити підсумки першого тижня команди на зборах?

— Перш за все, ми маємо дуже велике фізичне навантаження, тому що проводимо по два тренування на день. Вони включають і тренажерний зал, і бігові вправи, і роботу з м'ячем. Тренування достатньо виснажливі, однак ми знаємо, що початок зборів потрібно трішки перетерпіти, а далі заняття підуть вже легше, готуватимемося до чемпіонату.

— Перший тиждень на зборах був найважчим?

— Він завжди був таким. Важкими були й перші дні, коли ми тренувалися в Києві, адже і холод давався взнаки, і зміна полів зі штучного на натуральне. Зміна покриття дає велике навантаження на організм. Але всі готові та добре знають свою справу.

— «Динамо» зіштовхнулося з критикою після першого контрольного матчу на зборах. Які висновки можна зробити за підсумками зустрічі з «Рапідом»?

— Для нашої команди результат завжди буде головним — товариський це матч чи офіційний. Тому ми не маємо права програвати з таким рахунком. Наступного дня передивилися гру з «Рапідом» і зробили висновки. Звісно, ми працювали під навантаженнями, було складно, але наступні матчі гратимемо вже інакше. Після кожного спарингу вноситимемо корективи в гру та інакше діятимемо в певних моментах, щоб не припускатися таких помилок.

— «Рапід» вже два місяці проводив збори, тоді як для нашої команди це був лише четвертий день тренувань...

— Пам'ятаю, як рік тому ми вже завершували підготовку та проводили матч із командою, яка лише приїхала на збори. Тоді було дуже легко діяти проти суперників, адже ти вже готовий, маєш багато сил і швидко приймаєш рішення. На початку зборів це важче. Тому з одного боку добре, що ми зіграли з таким кваліфікованим і мотивованим суперником, як «Рапід», а з іншого боку — було складно, тому що вони були вже готовими, а ми працювали під навантаженнями.

— Після відходу Віктора Циганкова в команді розгорнулася конкуренція на правому фланзі...

— Мені байдуже, де грати, головне — приносити користь команді. Вже понад три роки, які провів у «Динамо», я граю на різних позиціях і, сподіваюся, приношу користь своєю присутністю на полі. Тому якщо тренер бачитиме мене в цьому амплуа або ж фланговим захисником, буду грати там. Як я вже сказав, головне — виходити на поле та приносити користь.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями