«Кривбасс» завершил первый сбор: дубль Татаркова, впереди – Турция

Дата: 18 января 2023 в 14:04 Категория: Новости стран мира

«Кривбас» провів двосторонку, це був перший матч команди у 2023 році. Під пильним наглядом Юрія Вернидуба футболісти провели три тайми по 20 хвилин, інформує пресслужба клубу.

У першому таймі, не дивлячись на моменти біля обох воріт, до забитих мʼячів справа не дійшла. На початку другої 20-хвилинки Рябов поцілив у ближній кут після флангової подачі справа. Не обійшлось без допомоги рикошету. Щоправда, «білі» доволі швидко відігрались.

Татарков був найспритнішим у карному майданчику, поціливши мʼяча у ворота. За сім хвилин той же Татарков вперше у спарингу вивів свою команду вперед. Микита здорово приклався з середньої дистанції — точно у дальній нижній кут — 1:2. Попри чергу непоганих атак рахунок більше змінювався. Перемога за командою Татаркова та Капіча.

Перший збір позаду. За декілька днів «Кривбас» бере курс на Туреччину, де пройде другий та третій зимові етапи підготовки до другої частини сезону.

«Кривбас» (фіолетові) — «Кривбас» (білі) 1:2

Голи: Вʼячеслав Рябов, 25 (1:0). Микита Татарков, 32 (1:1). Микита Татарков, 39 (1:2).