Контрольний матч. «Зоря» — «Буньодкор» (Узбекистан) 2:1. Дві перемоги в один день

Дата: 16 февраля 2022 в 22:54 Категория: Новости спорта

Контрольний матч.

16 лютого 2022 року. Контрольний матч.

«Зоря» — «Буньодкор» (Узбекистан) 2:1

Голи: Кабаєв, Фаворов — ?

«Зоря»: Дмитро Мацапура, Сергій Булеца, Олег Данченко, Денис Фаворов, Максим Імереков, Жуніньо, Владислав Кабаєв (Олександр Гладкий, 83), Дмитро Хомченовський (Максим Луньов, 76), Ловро Цвек, Єгор Назарина, Раймонд Овусу (Шахаб, 68).

«Зоря» провела другу контрольну зустріч за день. Спочатку підопічні Скрипника перемогли сербський «Желєзнічар» (4:1).

У другому спаринзі луганчани переграли узбецький «Буньодкор» (2:1). Суперник першим вийшов уперед, забивши «чорно-білим» на 25-й хвилині.

«Зоря» зрівняла рахунок на 61-й хвилині завдяки влучному удару Владислава Кабаєва. Гольова передача на рахунку Раймонда Овусу — 1:1.

Але останні секунди матчу схилили шальки терезів у бік українців. Атака і Денис Фаворов зробив рахунок у матчі 2:1.