Контрольний матч. «Зоря» — «Окжетпес» (Казахстан) 1:1. Рівновага від Гільєрме

Дата: 12 февраля 2022 в 16:24 Категория: Новости спорта

Контрольний матч. «Зоря» — «Окжетпес» (Казахстан) 1:1

«Зоря»: Антон Жилкін (Олександр Сапутін, 46), Абдулла Абдуллаєв, Даниїл Алефіренко, Назар Байрук, Валерій Дубко, Гільєрме, Максим Хлань (Денис Нагнойний, 46), Даніл Скорко (Владислав Кочергін, 80), Максим Сміян, Ігор Снурніцин, Юрій Тлумак.

«Окжетпес»: Абжанов, Амантаєв, Куксін, Ідрісов, Шамши, Ермеккули, Драченко, Стоянович, Жумаханов, Молдакараєв, Сарсенов.

Гол у складі «Зорі»: Гільєрме

«Зоря» сьогодні зіграла контрольний матч проти казахстанського «Окжетпесу». Рахунок було відкрито вже на 9-й хвилині. Стрімка атака нашої команди завершилася ударом Гільєрме – 1:0.

«Окжетпес» не змарнував свій шанс на 23-й хвилині. Кутовий біля наших воріт, подача у штрафну, удар і гол – 1:1.

Отже, перший спаринг, у якому «Зорі» протистояв казахський «Окжетпес», завершився унічию 1:1. Точний удар у складі нашої команди наніс Гільєрме.

Наступним буде матч проти данського «Оденсе», який розпочнеться о 15:00.