Контрольний матч. «Зоря» — «Сабах» (Азербайджан) 1:1

Дата: 20 января 2022 в 22:14 Категория: Новости спорта

Контрольний матч.

«Зоря» — «Сабах» (Азербайджан) 1:1

Голи: Назарина 76 — Гулієв 83

«Зоря» у 1-му таймі: Антон Жилкін, Абдулла Абдуллаєв, Даниїл Алефіренко, Ахмед Алібеков, Сергій Булеца, Денис Фаворов, Владислав Кабаєв, Денис Нагнойний, Раймонд Овусу, Ігор Снурніцин, Юрій Тлумак.

«Зоря» у 2-му таймі: Антон Жилкін (Олександр Сапутін, 61), Даніл Скорко, Назар Байрук, Максим Імереков, Єгор Назарина, Дмитро Хомченовський, Максим Луньов, Максим Хлань, Шахаб, Гільєрме, Максим Сміян.

Сьогодні, 20 січня,  суперником «Зорі» у Туреччині став азерзбайджанський «Сабах» з міста Баку, інофрмує пресслужба луганчан.

У першому таймі «чорно-білі» мали декілька хороших шансів, але ні Овусу, ні Абдуллаєв не змогли їх реалізувати. Нічия 0:0 після першої 45-хвилинки.

Єгор Назарина пробив у дев’ятку – втрутився голкіпер. Максим Хлань не реалізував 100%вий момент, як і пізніше Шахаб.

Ключовий момент стався на 76-й хвилині. Максим Луньов заробив пенальті, а Єгор Назарина бездоганно його реалізував – 1:0 на користь «Зорі».

Проте «Сабах» руки не опустив і ударом з близької відстані вже на 83-й хвилині рахунок зрівняв Камран Гулієв.

Матч завершився з рахунком 1:1.

Нагадаємо, що свій наступний матч «чорно-білі» проведуть з «Актобе» 23 січня.