Популярные темы

«Кремінь»: відпустка позаду, попереду — робота

Дата: 25 января 2021 в 23:34


Сьогодні, 25 січня, «Кремінь» зібрався після довготривалої відпустки. На стадіоні «Кремінь-Арена» після двомісячної перерви гравці провели перше тренування. Команду готуватиме тренерський штаб під керівництвом тандему молодих тренерів Олексія Годіна та Романа Локтіонова.

Наставник «Кременя» Олексій Годін відповів на питання журналістів. Він розповів про плани на весну, укомплектування команди та залучення молоді. За словами Олексія В'ячеславовича, коли він надсилав резюме навіть не очікував, що потрапить у трійку кращих.

— Знайомства як такого не було, лише привіталися у роздягальні. У нас зараз йде «втягуючий» збір до 31 січня. Думаю за цей час у мене буде більш детальна інформація по футболістах. До нас проїжджатимуть футболісти на перегляд і від цього будемо відштовхуватися, — зазначив Олексій Годін.

Старший тренер Роман Локтіонов додав, що рік практики проходив під керівництвом Сергія Свистуна та Олександра Головка.

— На початку були хвилювання, а зараз є розуміння як готувати команду, до якої йти цілі, — зазначив Роман Борисович. — Щодо залучення молоді. То позиція нашого президента (Сергія Ковніра. — Прим. авт.) виховання молоді, особливо місцевої молоді. Будемо підключати наших вихованців.

Сьогодні зібралися вперше. На перегляді багато новачків. Атмосфера в команді хороша, всі посміхаються й ми готові працювати. А там буде видно, будуть ще приїжджати футболісти й будемо дивитися. Кого попало ми брати не хочемо, нам потрібні досвідчені футболісти, щоб закрити 3-4 позиції. Поруч з молоддю будуть досвідчені футболісти — сплав досвіду та молодості.

В середині січня їздив до «Інгульця» для набуття досвіду. У мене з Сергієм Дмитровичем Лавриненком (головним тренером. — Прим. авт.) хороші відносини, я ще при ньому грав як футболіст у «Зірці». Зателефонував до нього, він готовий був мене зустріти та стажерувати. Я був недовго, лише добу. Подивився як працює команда, дізнався про функціональну підготовку команди та багато організаційних питань.

Команда проведе три підготовчі збори й зіграє 10 ігор:

— з 25 до 30 січня — «втягуючий» збір

— з 1 до 12 лютого — перший збір

— з 15 до 26 лютого — другий збір

— з 1 до 12 березня — третій збір

Графік попередніх контрольних ігор (можливі зміни та корегування):

30 січня — двостороння гра;

5 лютого — Олександрія (U-21);

8 лютого — Перемога (Дніпро);

12 лютого — СК Полтава;

18 лютого — Метал (Харків);

23 лютого — Олександрія;

4 березня — Дніпро (Черкаси);

8 березня — Олімпія (Савинці);

12 березня — СК Полтава.

Читайте также: Алексей Годин возглавил «Кремень»

Поделитесь новостью с друзьями