Популярные темы

Андрій Тотовицький: «В київському РВУФК старший міг плюнути на підлогу і сказати витирай, часто билися з боксерами»

Дата: 13 января 2021 в 21:44 Категория: Новости спорта


Андрій Тотовицький:

Півзахисник «Десни» Андрій Тотовицький розповів, кого взяв би із собою на «розбірки».

– Якби тобі потрібно було йти на розбірки з хуліганами, кого би ти взяв із собою із «Десни» та чому?

– Скільки людей можна взяти? (сміється – прим). Аж склад відкрию, подивлюсь. Взяв би Льоху Гуцуляка, він такий міцний хлопака. Взяв би Йоонаса Тамма, нашого естонця. Ну, ти що не бачив?! Ми його називаємо Скала Джонсон. В нього завжди один вираз обличчя і ти не розумієш, чого очікувати (сміється – прим). Філа Будківського би теж взяв. Влада Калитвинцева би підтягнув. Ну, Гітченко вже старий, може не втекти в разі чогось. Добре, що є кого покликати, в нас така бойова команда.

– Часто бився на вулиці?

– Коли був у селі та в інтернаті київському, то потрібно було виживати і часто таке бувало. Але після цього, вже ні. Однак мені подобається бокс, періодично тренуюсь, люблю цей вид спорту. Краще звісно це все обходити стороною. Які ситуації були? Ну в інтернаті там на той час дідівщина сильна була.

Старший міг плюнути на підлогу і сказати витирай. Це в київському РВУФК. Часто бились там з боксерами. У селі багато для бійки не треба, я в таких великих не брав участь, бо ще малий був, але там краще обходити стороною, тому що коли село на село, то це жорстко, — цитує Тотовицького «Брутальний футбол».

По сообщению сайта FootBoom

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями