Популярные темы

Михайло Кополовець: «Димінський за 15 хвилин знайшов викрадену у мене машину, яку поліція шукала три дні»

Дата: 01 мая 2020 в 22:04


Михайло Кополовець:

Колишній півзахисник «Карпат» Михайло Кополовець, який обіймає нині посаду спортивного директора «Миная», розповів, як президент львівського клубу Петро Димінський допоміг йому повернути викрадену машину.

«З Петром Петровичем було складно. Коли ситуація, коли я потребував операції на пахових кольцах, яка коштує 12 тисяч євро.

Він мені каже: «Будеш у Винниках робити». «Як, — кажу. — Я грав, отримав професійну травму. Ні, значить ні, буду робити за свої гроші». Його це зачепило, він вигнав мене з кабінету. Через годину дзвонять з його офісу, кажуть: «Записуйся на операцію до Німеччини.

У мене був Фольксваген «Гольф». Дуже тюнінгований. Просто люблю машини. Якось отримав преміальні, 30 тисяч доларів і купив це авто. Навіть квартири тоді не було, але хотілося таку машину. Сиділи з Васею Кобіним і його дружиною. Вийшли з кафе — машини немає. Було б мені років 60, отримав би інфаркт.

Шукали авто кілька днів. Потім дізнався про це президент, подзвонив мені і питає: «Яка у тебе машина». «Гольф, тюнінгований», — кажу. Він — мені: «Та який там тюнінгований». Через 15 хвилин передзвонює Дячук-Ставицький, мовляв, машину твою знайшли. Поліція шукала три дні, а тут відразу знайшлася», — каже Кополовець в ефірі каналу «Бомбардир».

Читайте также: Михайло Кополовець: «Кононов переріс рівень «Карпат», після зарплати 100 тисяч доларів переходити на...»

Поделитесь новостью с друзьями