«ТаТоТаке»: «Якщо повернеться Ярославський, «Металіст 1925» стане нікому непотрібним»

Дата: 11 ноября 2019 в 20:34


Ведучий програми «ТаТоТаке» Сергій Болотніков прокоментував інформацію щодо можливого повернення Олександра Ярославського в український футбол.

— Що чути про повернення Олександра Ярославського в український футбол?

— Ми вже говорили про це. Для того, щоб відродити «Металіст», треба щоб його визнали банкрутом. Ярославський недавно заявив, що він готовий повернутися та відродити «Металіст». І підтвердив, що для цього потрібне банкрутство «Металіста» Курченка. Але начеб-то якісь люди цьому заважають. Ми також про цю історію колись розповідали і ледь не прямим текстом говорили, що ці люди – Стороженко і компанія.

Тоді Стороженко на нас дуже образився. Дзвонив, давав коментарі – ми це показували. Сказав, що це все брехня. Що він готовий допомагати Ярославському. Але ми продовжуємо стояти на власній думці і інформації. Куча джерел підтверджують, що мова саме про Стороженка.

Він гальмує цей процес, тому що розуміє, що «Металіст 1925» стане нікому непотрібним, якщо повернеться Ярославський. Ну і купа інших моментів. Схеми, мутки, заробляння грошей на стадіоні і базі. Все це лопне, як мильній пузир, — сказав Болотніков.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями