Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Мирон Маркевич: «Від «Карпат» нічого не очікую, оскільки усі молоді та перспективні футболісти пішли»

Дата: 20 июля 2019 в 00:34 Категория: Новости спорта


Мирон Маркевич:

Голова Комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич поділився враженнями від підготовки до нового сезону «Руху», «Карпат» та «Львову».

— Чого Ви очікуєте від львівських професійних команд у новому сезоні?

— Ходжу практично на усі матчі «Львова» та «Карпат». Поки «Рух» грає не у Винниках на їхні матчі потрапляю не так часто. Очікування, як і в багатьох львів’ян, – побачити одну з команд в єврокубках. В останні роки «Карпати» перебувають у зоні вильоту, а це, м’яко кажучи, не дуже приємно. Хочу приходити на заповнений стадіон, а без турнірних результатів цього не буде.

— Чи прогресує винниківський «Рух» після того як команду очолив відомий фахівець Леонід Кучук?

— Очки команда навесні набирала, значить все йде добре. Стали менше пропускати. Наскільки я знаю завдання зараз куди амбітніше – вихід у Прем’єр лігу. А це вже зовсім інший рівень вимог і відповідальності.

— Коли команда повернеться на рідний стадіон у Винники, де зараз відбувається реконструкція?

— Ми будемо в цьому лише сприяти, але про це слід також запитати у керівництва команди. Можливо, наприкінці вересня. Потрібно дати ще трохи часу полю, адже воно перебувало справді не у найкращому стані. Після повернення «Рух» зможе проводити у Винниках матчі Першої ліги, а от у випадку потрапляння у найвищий дивізіон, щоб там грав «Рух», потрібно буде знову робити реконструкцію.

Читайте также: Офіційно: у сезоні-2020/21 в УПЛ виступатимуть 14 команд

— Кілька слів і про «Карпати». Чергова зміна курсу і вже звична, як наслідок, значна зміна складу не набридають?

— Від «Карпат» нічого не очікую, оскільки усі молоді та перспективні футболісти пішли з команди. Минулого року розпочинали з Лебеденком, Шведом, Карраскалем. Якщо «Карпати» зможуть зберегти молодих та перспективних гравців, які є в клубі, та додадуть ще кількох хороших виконавців, то, можливо, з’явиться і гра, і результат, і вболівальник на трибунах. А поки всіх кого можуть – продають.

— Тренерам потрібно щороку будувати фактично нову команду.

— Так, а тому справа зовсім не у них, а в самому підході до справи. Потрібно розуміти, що ми або серйозно беремося за команду, або не влаштовуємо що-небудь. Ці легіонери, які беруться фактично нізвідки, не справляють хорошого враження. Хто їх знаходить? В той самий час свої вихованці сидять на лавці, або й не потрапляють в першу команду, або взагалі покидають команду.

Хоча можу виділити Ді Франко, який старається, віддається на полі. Вболівальник це бачить і віддячує підтримкою. Був молодий хороший Карраскаль, та не склалося. От такі легіонери можуть бути потрібними. Та попри все я продовжую ходити на матчі і підтримувати «Карпати», адже вони мені зовсім не чужі.

— ФК «Львів» ще менше довіряє українцям, у команді було багато легіонерів. Вболівальники не надто охоче ходили на матчі. Як думаєте, причина в цьому?

— Згадайте «Металіст». У нас теж було багато легіонерів, але дев’ять років ми збирали десятки тисяч на трибунах. Справа не в іноземцях, а в їх якості. Вболівальники хочуть бачити на полі виставу, емоції. Якщо ставити за мету когось продати і за ці гроші жити – команду не побудуєш.

— Дві команди для Львова це добре, чи ви дотримуєтесь принципу одне місто – одна команда?

Уже про це говорив неодноразово. Я поважаю ФК «Львів», їхніх гравців та увесь персонал. Але «Карпати» — команда з історією. Краще в такий непростий час зробити одну команду, але належного рівня. Щоб були хороші гравці, щоб були єврокубки у Львові та головне, щоб вболівальники повернулися на футбол та заповнювали стадіон практично кожної гри. Львів на це заслуговує.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями