Популярные темы

Младен Бартулович: «Ціна матчу була дуже висока, адже на кону — вихід до Прем’єр-ліги»

Дата: 05 июня 2019 в 22:44 Категория: Новости спорта


Младен Бартулович:

Ексгравець львівських «Карпат», а тепер півзахисник луцької «Волині» поспілкувався з Інформаційним центром клубу та поділився враженнями від галицько-волинського дербі.

– Ця гра була напруженою для обох команд. Водночас, вона була цікавою для вболівальників, бо це було дербі. Ціна цього матчу була дуже висока, адже на кону вихід до Прем’єр-ліги. Тож така гра у виконанні обох команд, в принципі, була очікуваною.

– Забити гол у Львові було дуже важливим завданням для «Волині». Ви по-особливому на це налаштовувались?
– Звичайно, ми налаштовувались на те, щоб забити на виїзді, але не вийшло. У цьому десь є наша провина, але й «Карпати» зіграли досить добре і не дали нам реалізувати наші моменти. Та головне, що в нас ці моменти були. «Карпати» теж мали свої нагоди, якими вони не скористались. Тож тепер все вирішиться 8-го червня у Луцьку.

– Якщо підсумувати, чи погоджуєтесь, що матч був нічийним і рахунок на табло відповідав грі?
– Можна й так сказати. Повторюсь, що ціна помилки була дуже великою, тому ніхто особливо не ризикував. Обережно грали і ми, і «Карпати».

– Ви цілий сезон провели в Першій лізі. Якщо порівнювати тамтешніх суперників з «Карпатами», чи відчувалась різниця?
– У Першій лізі команди діють агресивніше. У нас були такі матчі, де суперники самі не грали і нам не давали. З «Карпатами» все було навпаки. Приємно, коли обидві команди хочуть грати у футбол. Для футболіста це приємні відчуття, коли ти не тільки б’єшся, обороняєшся та борешся. Все таки це футбол і тут потрібно грати, а не боротись.

– По приїзді до Львова, не нахлинули спогади про те, як колись грали на цьому стадіоні у футболці «Карпат»?
– Звичайно! У мене багато хороших спогадів про час, що я провів у «Карпатах». І коли виходили на поле та звучав гімн, то в середині у мене вирували емоції. Мені було дуже приємно. Я завжди з радістю повертаюсь до Львова. І хотів би також подякувати нашим вболівальникам, які приїхали нас підтримати.

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями