Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Дмитро Михайленко: «Ми все знаємо про «Металіст 1925»

Дата: 17 марта 2019 в 19:24


Дмитро Михайленко:

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко в коментарі прес-службі клубу підвів підсумки контрольного матчу проти запорізького «Металурга» (0:1) та підготовки до поєдинку чемпіонату першої ліги з «Металістом 1925».

– За рахунком, дійсно, результат незадовільний. Перший тайм сподобався, а після перерви ми втратили контроль над грою, стали припускатися помилок біля власних воріт – це те, чого не було у першій половині матчу, і мені здається, що у другому таймі ми взагалі мало часу контролювали гру. Не вдавалося нам володіння, пропускали багато контратак, нам треба розбиратися з активною грою противника, перестали накривати, або це пов’язано із нашим недостатнім рухом. Є ще у нас час до відновлення чемпіонату, щоб виправити помилки і бути більш стабільними протягом всіх 90 хвилин.

З таким розвитком технологій важко щось скрити. Були ми на матчі в Туреччині, де дивилися гру «Металіста 1925» з «Миколаєвом», є інформація з їх останньою гри з білорусами, багато інформації по минулому року і я не думаю, що є якісь тайни і у них для нас, та навпаки. Тому все буде залежатиме від настрою, та якісь деталей. Так що, вважаю, що ми про суперника все знаємо.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями