Квитки на матч Італія — Україна можна придбати за 10 евро

Дата: 13 сентября 2018 в 17:24 Категория: Новости спорта

По сообщению сайта FootBoom

Прес-служба ФФУ повідомила про початок продажу квитків на товариський матч Італія – Україна, який відбудеться 10 жовтня 2018 року на «Стадіо Луїджі Феррарі» в Генуї (початок — о 20:45 за місцевим часом).

Уболівальники, які бажають підтримати головну команду країни в матчі проти збірної Італії, можуть придбати квитки по 23 вересня.

Умови продажу квитків:

— на один аккаунт можна замовити не більше чотирьох квитків;

— згідно із законодавством Італії, при замовленні обов’язково необхідно надати свої особисті дані та дані інших осіб, для яких ви замовляєте квитки (номер закордонного паспорту, ім’я та прізвище, як вказано у паспорті, дату народження, місце народження, громадянство);

— квитки іменні;

— інформацію про отримання квитків на матч Італія — Україна, що придбані через сайт www.esport.in.ua, буде повідомлено додатково, шляхом надсилання листа на електронну адресу замовника;

— для отримання квитків обов’язково мати при собі роздрукований сертифікат на отримання та паспорти. Такий сертифікат надійде на вашу електронну адресу після здійснення процедури оплати;

— квитки поверненню та обміну не підлягають;

— квитки продаються в сектор для українських уболівальників. Конкретні ряд та місце не вказуються, але в разі замовлення двох або більше квитків місця будуть поруч.

Вартість одного квитка 2-ї категорії в сектор українських уболівальників становить 10 евро. Номінальна вартість квитка — 360 гривень. Сума в національній валюті вказана з урахуванням вартості адміністративних витрат, витрат на відправку квитків з Італії до України, придбання валюти та комісію банку за переказ коштів. Додатковий сервісний збір у розмірі 8% від вартості квитка сплачується за послуги компанії esport.in.ua.

Нагадаємо, що товариський матч Італія — Україна передує другому домашньому поєдинку синьо-жовтих у Лізі націй, із Чехією, що відбудеться 16 жовтня на стадіоні «Металіст» у Харкові. Тож гра з таким авторитетним суперником, як збірна Італії, стане найкращою підготовкою до зустрічі з чехами.