Як зараз виглядає «Донбас-Арена» (Фото)

Дата: 21 марта 2018 в 15:24

По сообщению сайта FootBoom

Стадіон, зведений до Євро-2012 і розрахований майже на 53 тисячі глядачів, нині при окупації «ДНР» стоїть пусткою і потроху руйнується. Інтернет ресурс «7 днів» опублікував свіжі знімки, датовані березнем цього року, італійського фотографа Джорджіо Бьянчі.

На знімках видно, що футбольне поле заметене снігом і його ніхто не прибирає. У конференц-залах та інших приміщеннях збереглось усе, аж до вішаків у роздягальнях. Натомість зовнішні конструкції зовсім не в такому стані — вікна в гігантських тріщинах і можуть випасти будь-якої миті. Крім того, помітно, що зовнішні електропроводи також далеко не всі на місці.

«Мертвий стадіон. Футбольне кладовище», — коротко і охарактеризував за знімками в коментарях нинішній стан «Донбас Арени» відомий донецький КВНник Володимир Коссе.

Довідка: «Донбас Арена» була побудована в 2009 році і стала четвертою в СНД за місткістю (52 667 глядачів) після московських «Лужників», київського «Олімпійського» та єреванського стадіону «Раздан». Будівництво стадіону з урахуванням благоустрою паркової зони навколо нього, згідно з офіційними даними, обійшлася в $400 млн.