«Динамо» — АЕК: наші оцінки

Дата: 23 февраля 2018 в 16:54

По сообщению сайта FootBoom

FootBoom оцінив гру «Динамо» за десятибальною шкалою в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи із АЕКом, яка завершилася із рахунком 0:0.

Денис Бойко — 6.5. В першому таймі помилка Бойка ледве не коштувала голу у ворота «Динамо». Добре, що Морозюк підстрахував. Далі Денис декілька разів виручив команду, а головне – заспокоївся та холоднокровно без помилок дограв матч. Не подобається те, що Бойко майже не грає ногами (вибиває м’яч аби куди), не допомагає виходити захисникам із-під пресингу. Добавлю пів балу за те, що Денис грав із пошкодженням.

Томаш Кендзьора — 6.5. Дуже надійний у захисті, із його зони не пройшло майже нічого. Виграв всю боротьбу у свого візаві. Але в атаку майже не ходив. Потрібно також відзначити, що його опонент був не найсильніший гравець у складі гостей.

Євген Хачеріді — 7.5. Дуже сильний матч від центрального захисника «Динамо». Виграв майже всі фізичні протистояння, силову боротьбу, страхував партнерів, допомагав Шепелєву в середині поля. Однозначно, що такий Хачеріді потрібен і «Динамо» і збірній України.

Тамаш Кадар — 7. Угорець додав після зими. Всі три матчі в другій половині сезону в його иконанні — доволі сильні. Про Араунхо ніхто особливо і не згадував. Виграв більшість силової, фізичної боротьби, всі протистояння в штрафному майданчику, блокував передачі із правого флангу, допомагав Морозюку, ходив на стандарти.

Микола Морозюк — 6.5. Йому потрібно було протистояти одному із лідерів греків, футболісту, який у першому матчі завдав найбільше проблем захисникам «Динамо» Лазаросу Хрістодулопулосу. Повністю закрити провідного гравця гостей не вдалося, декілька передач пройшло, але загалом Морозюк справився із своїм завданням, при тому, що позиція лівого захисника є для нього не рідною. Спас на початку гри від голу ціною розсічення голови. Справжній капітан.

Володимир Шепелєв — 4. Греки доволі вільно себе почували в середині поля. Атакували позиційно, виходили швидко із оборони, забирали підбирання, вдало пресингували.. Велике навантаження лягло на плечі центральних захисників через слабку гру середини поля киян. Володимир провів не кращий матч, програючи боротьбу та будучи абсолютно інертним в створенні атак, всі передачі — назад, або поперек. Стало простіше, коли Сімаєш сів на лавку і АЕК перейшов на більше просту гру через довгі передачі.

Віталій Буяльський — 4. Переміщався по всьому полі, але ефективності не вистачало. Греки знову виграли центральний плацдарм. Виглядав дуже слабко у відборі та під час розвитку атак. Міг двічі забивати, але був проігнорований власними партнерами.

Денис Гармаш — 4. Цифри наче не погані: 33 передачі із них — 25 точних, 3 вдалі та одна невдала обводка, 31 єдиноборство, із яких 17 вдалих та 14 невдалих, 4 виграних верхових дуелей при одній програній, 6 перехоплень… Але із верхотури стадіону гра Дениса не зовсім сподобалася. Дуже довго приймає рішення, інколи затримував атаки, збираючи на собі фоли, в роботі із м’ячем був присутній брак, багато втрат, дуже мало пасів та дій вперед, часто губив свою позицію в центрі поля. На перших хвилинах міг віддати пас на партнера, але пішов на обіграш та втрати м’яч, що обернулося дуже небезпечною контратакуою суперника.

Дерслі Гонсалес — 7. Був одним із лідерів команди, брав ініціативу на себе, йшов вперед, обігрував, загострював. Але не вистачало, щоб партнери вчасно віддавали йому передачі. Не залишав Кендзьору в кількісній меншості при обороні власних воріт. Було б взагалі супер, якби в кінці гри забив.

Віктор Циганков — 6.5. Старався, провів дуже багато бігової роботи, допомагав Морозюку в захисті, гарно взаємодіяв із Мораесом, але часто опинявся серед декількох суперників. Під кінець гри сів фізично.

Жуніор Мораес — 6.5. Бився за кожен м’яч, пресингуючи суперника, чіпляючись за кожну передачу. Виконав величезний об’єм бігової роботи, допомагав в середині поля. Але підтримки від партнерів не мав. Особливо це стосується центру поля. Часто опинявся один проти двох, а то і більше суперників. В кінці гри міг ставити крапку, але не реалізував вихід один на один із воротарем.

Артем Бєсєдін — 6.5. Здорово підсилив гру команди, постійно шукаючи м’яч, нав’язуючи боротьбу. Із виходом на поле Артема «Динамо» стало набагато простіше.

Микола Шапаренко – не на грав на оцінку.