«Кривбас» провів незвичний матч у Туреччині

Дата: 24 февраля 2022 в 20:24 Категория: Новости спорта

Учора, 23 лютого, на полях Белека відбувся товариський матч між керівництвом, тренерами й футболістами «Кривбаса» та учасниками акції KryvbasOnTour — уболівальниками, які приїхали в Туреччину підтримати команду. Матч пройшов у форматі «два тайми по 15 хвилин», та приніс багато приємних веселих емоцій його учасникам.

Як кажуть у таких випадках, перемогла дружба — 4:4. За «червоних» відзначилися переможець конкурсу KryvbasOnTour Владислав Гордієнко, Тимур Корбалін, дубль оформив Микита Татарков. За «білих» забивали Федір Караманіц, Володимир Колос, Костянтин Караманіц та Володимир Вілівальд. Гра пройшла за суддівства головного тренера Олександра Бабича.

Після завершення поєдинку усі учасники зробили на пам’ять пам’ятне фото, інформує клубна пресслужба.