Популярные темы

Ротань вже працює в Туреччині, куди сьогодні також приїде Ночентіні — ассистент Шевченка

Дата: 25 января 2021 в 21:34


Ротань вже працює в Туреччині, куди сьогодні також приїде Ночентіні - ассистент Шевченка

Як інформує пресслужба УАФ, раніше за всіх свою роботу в Туреччині розпочав наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань. Зима — це час не тільки підготовки вітчизняних клубів до весняної частини сезону, а й корисної роботи для тренерів національних збірних різних вікових груп.

Із 21 січня в Туреччині, де базуються майже всі елітні колективи, вивчає потенційних кандидатів до молодіжної збірної України її головний тренер Руслан Ротань, до якого днями приєднаються його помічники — Василь Кардаш та Олександр Мелащенко.

Сьогодні, 25 січня, до Туреччини приїде новий тренер головної команди країни Луїджі Ночентіні, який відповідає за координацію національної, молодіжної та юнацьких збірних. Трохи пізніше, 28 січня, до Белека прилетять наставники юнацьких збірних Володимир Єзерський (U-19), Олександр Петраков (U-18) та Сергій Нагорняк (U-17). І нарешті 31-го числа до Туреччини для перегляду на тренувальних зборах кандидатів до національної команди приїдуть асистенти Андрія Шевченка — Андреа Мальдера та Андреа Аззалін.

Поделитесь новостью с друзьями