Популярные темы

В EsportsBattle Academy розпочався навчальний курс з кіберфутболу

Дата: 01 декабря 2020 в 14:04


В EsportsBattle Academy розпочався навчальний курс з кіберфутболу

EsportsBattle Academy — це освітня платформа для геймерів-початківців різних кіберспортивних дисциплін та фахівців кіберспортивних професій. Місією проєкту є популяризація кіберспорту та підвищення рівня професіоналізму спеціалістів цієї індустрії.

Наразі на курсі навчається 23 студенти.

Варто зазначити, що ESportsBattle Academy є унікальною освітньою платформою, яка включає в себе навчання з менторством відомих у своїх дисциплінах гравців та тренерів топ-рівня. Академія також дає можливість гравцям отримати гранти на безкоштовне навчання.

Щотижнево в ESportsBattle Academy проходить 19 занять з кіберфутболу, що дають можливість початківцям покращити рівень своєї гри, стати професіоналами в улюбленому напрямі, а також спробувати свої сили у професіональних турнірах (наприклад, ESportsBattle League) та вигравати грошові нагороди. Також академія дає можливість опанувати кіберспортивні професії коментатора, SMM-менеджера, esports аналітика та observer-а, а також такі дисципліни, як-от Dota та CS:GO.

Детальніше про академію, навчальні програми та гранти на безкоштовне навчання — на офіційному сайті ESportsBattle Academy.

Академія функціонує за підтримки Української асоціації електронного футболу та найбільшої кіберспортивної платформи в Україні — ESportsBattle.

Підписуйтеся на соціальні мережі ESportsBattle Academy та першими дізнавайтеся більше про кіберспортивні курси:

Facebook, Instagram, Youtube, Discord.

Актуальні новини та інформація про змагання доступні для вас на сайті ESportsBattle.

Сайт ESportsBattle Academy.

Поделитесь новостью с друзьями