Популярные темы

Збірна журналістів України стала володарем «Кубку Захисника — 2020»

Дата: 17 октября 2020 в 18:34 Категория: Новости спорта


Збірна журналістів України стала володарем
Стоковые изображения от Depositphotos

З нагоди відзначення Дня Захисника України на стадіоні ВІТІ ім.Героїв Крут відбувся п’ятий благодійний турнір «Кубок Захисника» з міні-футболу.

Основною метою благодійного турніру стала реалізація соціальних ініціатив, спрямованих на реабілітацію військовослужбовців, які захищають цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави.

Футбольний турнір організували: Українська асоціація футболу, Українська Прем’єр-ліга, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Міністерство внутрішніх справ України та ІА «Центр новин».

В п'ятому благодійному турнірі «Кубок Захисника» взяли участь команди: Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Повітряних сил ЗСУ, Збірна журналістів України та Департамент Патрульної поліції НПУ.

На турнірі були присутні почесні гості: заступник Міністра МВС Антон Геращенко, Перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко, радник Президента УАФ Валентин Латипов, Заступник начальника ВІТІ ім.Героїв Крут Віталій Тарасов, начальник відділу молоді і спорту Печерської РДА Оксана Кудрявцева та шеф-редактор ІА «Центр новин», Президент Збірної журналістів України Ольга Витак.

Матч відбувався із дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідемічних норм.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся заступник начальника ВІТІ, полковник Віталій Тарасов.

Він висловив подяку організаторам та командам за допомогу і участь в турнірі.

«Вітаю учасників змагання. Цього року у нас дуже сильні команди, хай турнір пройде без травм, а виграє найсильніший!», — відзначив Тарасов.

Зірка українського футболу Анатолій Дем’яненко передав вітання від керівництва УАФ та УПЛ: «Ми підтримуємо такі турніри. Дякуємо, що кожного року збираєтесь тут у гостиному ВІТІ. Вірю, що Кубок Захисника знайде найсильнішого, а команди отримають задоволення від гри!».

За результатами жеребкування, в першій грі зійшлися між собою команди Повітряних сил та команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Основна гра закінчилась з рахунком 5:1 на користь курсантів ВІТІ.

В другій грі змагалися Збірна журналістів України і команда Департаменту Патрульної поліції НПУ. В запеклій боротьбі «акули пера» перемогли з рахунком 3:1.

Перед фіналом, учасники турніру змагалися за бронзові медалі. В результаті Департамент Патрульної поліції НПУ завоювали почесне третє місце. Все вирішила серія пенальті (3:2).

У фіналі змагань за Кубок Захисника змагалися команди Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та Збірна журналістів України. Команда журналістів відкрила першою рахунок в матчі, і зуміла втримати ворота сухими до закінчення матчу. В результаті Збірна журналістів стала володарем Кубку Захисника-2020.

Перед церемонією нагородження кращих гравців до команд звернувся заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Вітаю учасників турніру із сьогоднішнім святом футболу. Дякую Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за Вашу гостинність, організаторам матчу за те, що кожного року об'єднюєте між собою такі сильні команди. Я в дитинстві грав у футбол, був воротарем, і розумію Вашу жагу до перемоги. Але переможець сьогодні один, з чим і вітаю Збірну журналістів, а також інші команди з почесними відзнаками. Ми завжди будемо підтримувати такі турніри для наших Захисників. Дякую Вам за участь в них», — сказав Антон Геращенко.

Крім того, Антон Геращенко від МВС подарував команді ВІТІ спортивні подарунки для того, щоб курсанти на професійному рівні займались футболом.

Також індивідуальні нагороди були вручені кращим гравцям змагань:

Кращий гравець турніру — Анна Давиденко (Департамент Патрульної поліції);

Кращий воротар турніру — Віктор Медвідь (Збірна журналістів України);

Кращий захисник — Павло Тимофеєв (Повітряні сили);

Кращий бомбардир — Денис Чухранов (ВІТІ ім.Героїв Крут).

Переможцями п'ятого благодійного турніру «Кубок Захисника – 2020» стала Збірна журналістів України.

По сообщению сайта FootBoom

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями