Популярные темы

Руслан Ротань: «Можу тільки подякувати хлопцям за самовіддачу»

Дата: 10 октября 2020 в 01:54


Руслан Ротань:

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань вважає, що його підопічні заслужили удачу у грі з румунами. Після поєдинку зі збірною Румунії (1:0) керманич української молодіжки Руслан Ротань поспілкувався із журналістами на післяматчевій прес-конференції.

— Руслане Петровичу, як ви прокоментуєте гру?

— Напевно, можна охарактеризувати її як нервову. Якість поля була не кращою, важко було демонструвати всі свої найкращі якості. Але важливо, що було бажання перемогти, за це я можу тільки подякувати своїм хлопцям.

— Який момент був ключовим?

— Мабуть, вихід на поле Цітаішвілі. Після цього швидкість нашої гри збільшилася. Думаю, він заслужив своєю роботою момент, який надалі призвів до вирішального голу у ворота румунів. Можу тільки адресувати компліменти нашому півзахисникові.

Читайте также: Отбор к Евро-2021. Отбор. Украина (U-21) – Румыния (U-21) 1:0. Должок вернули, Луческу свидетель

— Муту сказав, що результат мав бути нічийним. Що скажете ви?

— Адріан правильно сказав, що гра була рівною, кожен із суперників хотів перемогти, але удача посміхнулася нам. Фарт у футболі грає не останню роль. Згадайте хоча б наш поєдинок із данцями, коли ми пропустили на 95-й хвилині. Ось нам і повернулася удача (посміхається).

— Наскільки коронавірус зіпсував життя головному тренеру молодіжної збірної?

— Ми повинні звикати до такої реальності. Ми не знаємо, що на нас чекає завтра, тому виходимо з тієї ситуації, яку маємо.

— Хто в команді визначає пенальтистів?

— Їх призначає тренерський штаб, але при цьому ніхто не забороняє імпровізувати. Хто краще готовий, той може сам узяти на себе ініціативу.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями