Популярные темы

Офіційно: «Львів» залишили одразу четверо гравців

Дата: 21 июля 2020 в 17:54


Офіційно:

Одразу четверо футболістів залишили ПФК «Львів». Про це повідомляє офіційний Instagram клубу.

«По закінченню сезону Favbet Ліги чотири гравців покинули склад ПФК «Львів». У Антона Браткова, Сергія Люльки, Ігоря Гончара та Владислава Приймака закінчилися терміни контракту. Клуб та гравці вирішили їх не продовжувати.

Всі футболісти провели у складі ПФК «Львів» поза 20 матчів у цьому сезоні. Найбільше їх у Антона Браткова – 30 ігор. Сергій Люлька за «синьо-золотих левів» зіграв 24 матчі, а Ігор Гончар – 23.

Щодо Владислава Приймака, то він виступав за ПФК «Львів» з перших днів команди в УПЛ. В цьому сезоні він провів 23 матчі за команду.

Керівництво клубу бажає успіху футболістам у їх подальшій кар’єрі», — йдеться у повідомленні.

Братков, Люлька, Гончар та Приймак покинули ПФК «Львів». @bratkov_93 @goncharik93 @vlad_pryimak По закінченню сезону Favbet Ліги чотири гравців покинули склад ПФК «Львів». У Антона Браткова, Сергія Люльки, Ігоря Гончара та Владислава Приймака закінчилися терміни контракту. Клуб та гравці вирішили їх не продовжувати. Всі футболісти провели у складі ПФК «Львів» поза 20 матчів у цьому сезоні. Найбільше їх у Антона Браткова – 30 ігор. Сергій Люлька за «синьо-золотих левів» зіграв 24 матчі, а Ігор Гончар – 23. Щодо Владислава Приймака, то він виступав за ПФК «Львів» з перших днів команди в УПЛ. В цьому сезоні він провів 23 матчі за команду. Керівництво клубу бажає успіху футболістам у їх подальшій кар’єрі. Інформаційна служба ПФК «Львів» ⠀ #пфкльвів #фкльвів #фкльвов #львів #lviv #fclviv #pfclviv

Публикация от PFC Lviv (@fclviv) 21 Июл 2020 в 4:13 PDT

Раніше клуб залишив Бразильський півзахисник Жонатан Ліма.

Читайте также: Богдан Сарнавський: «У «Львові» вже третій рік, так що в мене це вже дев’ятий тренер»

Поделитесь новостью с друзьями