Популярные темы

Георгій Цитаїшвілі: «Петраков на мене з матюками накричав, не пам’ятаю, які саме, бо ще тоді навіть не знав їх»

Дата: 15 июня 2020 в 21:54


Георгій Цитаїшвілі:

Наступного після фіналу з Південною Кореєю ранку ще було важко вимовити «Ми — Чемпіони Світу». Важко, але так приємно. Збірна U-20 подарувала українцям просто шалені емоції, які ще довго залишатимуться у пам’яті. А що ж згадують самі Чемпіони Світу? Яким був рік для одного з героїв фіналу Чемпіонату Світу?

FootballHub навіяв ностальгію на півзахисника Динамо Георгія Цитаїшвілі. Пряма мова далі.

Мені дуже приємно згадувати той період. У нас був дуже дружній колектив. Ми билися один за одного на полі. Я сумую за тими емоціями.

Півфінальний матч з Італією? Важко було дивитися з трибун (Георгій пропускав матч через перебір жовтих карток — Прим.), як хлопці бігають, стараються. Я сидів і керував: віддай туди, віддай назад (сміється). Були дуже сильні емоції.

Найскладніший матч на турнірі? З Італією. І втома була, і гра дуже важлива.

Мій гол у фіналі? Я часто забивав м’ячі, але таких емоцій не відчував, які були тоді. Коли я забив, то впав на газон — у мене схопили судоми. Чесно, схопили усі м’язи, які є на ногах. І вже не радість була, а я просто кричав від болю.

Це був останній ривок. Я залишав сили у скарбничку і в кінці це використав.

Чи сподобалося те, як зустріли в Україні після перемоги?

Маємо те, що маємо. Але загалом, приємно. Звичайно, в голові крутилося, що буде 100 тисяч людей, нікуди не пройти, не проїхати.

Нам хотілося, щоб прорекламували, що будуть їхати Чемпіони Світу. Наприклад, проїхатися Хрещатиком, щоб було як в переможців Ліги Чемпіонів або ще в якихось чемпіонів, коли все місто збирається. Але у нас все швидко відбулося.

Все рівно приємно було. В аеропорту на контролі всі впізнавали, казали: О, привіт, чемпіоне Світу.

Чи переглядав відео фіналу? Буває сиджу собі, заходжу в ютуб і дивлюся. Інколи раз на тиждень, інколи — раз на місяць. Гадаю, що за рік разів 20 переглядав.

Чи спілкувався з Петраковим після Чемпіонату Світу? Мабуть, десь 4-5 разів. Бачилися на якихось заходах.

Коли Супряга і Булеца відправилися в оренду до Дніпра-1, то він нам з Деном Поповим казав, щоб ми теж пішли в оренду, отримували якийсь досвід. Він все прямо каже, від серця.

Що найгострішого казав Петраков? Це було у перерві фіналу Чемпіонату Світу. Він на мене з матюками накричав. Я навіть не пам’ятаю, які саме були матюки, бо ще тоді навіть не знав їх. Він так накричав, що потім усі завелися на другий тайм.

Коли я тільки-но приїхав до цієї збірної, то він кричав, а я трішки ображався. Але з часом зрозумів, що це мотивує. Він кричить – і ти розумієш, що можеш зробити більше. Футбол — це емоції. Тому так і вийшло, що у Петракова дисципліна на першому місці.

Рік після Чемпіонату Світу? Оцінюю не позитивно і не негативно. Були різні моменти. Я футболіст і маю пройти через важкі моменти.

Хто з партнерів по тій команді вразив за останній рік? Вразив Супряга, коли забив 3 м’ячі у ворота Динамо.

Чи чіпляє Чемпіона Світу, що Голанд з Норвегією тоді навіть не вийшов з групи, а зараз цей хлопець коштує 72 мільйона євро? Не чіпляє. Голанд забив тоді 9 м’ячів (у матчі з Гондурасом — Прим.), і через це йому потім в усіх клубах давали шанс. Супряга був би набагато кращим за нього. Супряга набагато якісніший і топовіший футболіст, ніж Голанд.

Ми грали з італійцями, то їхня вартість була по 20 мільйонів євро, адже вони грають в італійських командах. Якби у нас був чемпіонат такий, як в Англії, Іспанії чи Італії, то і цінники були б інші.

З ким спілкуюся з тієї збірної? З Поповим, адже ми щодня бачимося. З Булецою інколи зідзвонюємося.

З Шахтаря спілкувався з Корнієнком. Він такий пацан відкритий, вільний, смішний.

Ми домовлялися щороку зустрічатися усією командою 15 червня. Цього року так не вийде, адже чемпіонат триває. Вже після нього вирішимо, коли зібратися.

На що витратив призові? Купив машину недорогу, а частину відклав.

Читайте также: Сергій Булеца: «Хотілося перемогою на ЧС-2019 підтримати наших військових, на чому акцентував увагу Петраков»

Поделитесь новостью с друзьями

Читайте также