Популярные темы

Андрій Демченко: «Залишати таблицю у її нинішньому вигляді є нонсенсом»

Дата: 23 мая 2020 в 17:54


Андрій Демченко:

Головний тренер «Металіста 1925» Андрій Демченко висловив для офіційного клубного сайту свою думку щодо продовження сезону та варіантів його догравання.

— Андрію Анатолійовичу, днями у Києві відбулося засідання Ради ліг ПФЛ, на якому підіймалося питання щодо догравання сезону. Яка ваша думка з цього приводу?

— Однозначно, ми хочемо цей сезон дограти та визначити переможця на полі. Це буде єдиним правильним варіантом розвитку подій. Робити таблицю підсумковою після 19-ти турів із 30-ти — це нонсенс. Я розумію, що пандемія коронавірусу є форс-мажором, але знайти консенсус та дограти Чемпіонат треба обов'язково.

— Особисто для вас спортивний принцип є головним?

— Звичайно! Ми готові до діалогу з клубами та керівництвом українського футболу. Розумію, що деяким командам просто не потрібно витрачати кошти та догравати сезон, але ж є ті, кому це необхідно. Ми проводили зимові збори, зараз також розпочали підготовку, інші команди тренуються. Давайте сядемо та вирішимо, в якому форматі грати.

Так це я про зимову підготовку згадав. А 19 матчів влітку та восени? Їх ми навіщо грали, якщо зараз все зупиниться… Витрачали немалі кошти, готували футболістів, які, у свою чергу, віддавали своє здоров'я. Головний мій меседж такий: «Ми нікого не боїмося та хочемо у чесній боротьбі визначити сильнішого!»

— Нещодавно Голова Наглядової ради клубу Сергій Стороженко висловив думку щодо такої собі «пульки» серед шести претендентів на підвищення у класі… Але на його інтерв'ю в образливій та хамській формі відреагував Генеральний директор «Руху» Ігор Дедишин. Чому, як думаєте?

— Мені здається, що команди з такими амбіціями та, особливо, слоганом «Буде бій» (як в однієї з них) повинні їх — амбіції — підтверджувати на футбольному полі. Не важливо, як, але тільки на полі. Якщо класичний Чемпіонат — добре, а якщо ні? Наскільки мені відомо, лише шість із 16-ти команд висловилися за продовження боротьби. То як діяти далі? Сергій Михайлович запропонував один із варіантів догравання Чемпіонату. І я повністю його підтримую. Слова ж Дедишина можу прокоментувати лише цитатою відомого персонажу «Шуріка» з кінофільму «Іван Васильович змінює професію»: «Коли ви говорите, складається враження, що ви марите».

Дивною для мене є позиція, перш за все, «Минаю» та «Волині». Точніше, я то розумію, чому вони так проголосували, але це точно не по-спортивному. Впевнений, якби восени ми завершили лише перше коло (після 15-го туру «Металіст 1925» посідав першу сходинку в таблиці — примітка), зараз були б обома руками за догравання. Знову-таки, твердо впевнений, що вболівальники нас би підтримали!

— Тобто ви готові на будь-який формат змагань?

— Головне — виявити переможця за спортивним принципом. Чудово розумію, що у кожної команди свої задачі. Хтось робить все, аби вийти до Прем'єр-Ліги, інші — аби не вилетіти до Другої, команди ж із середньої частини таблиці подумки вже готуються до нового сезону. Тому і вони — думки — в кожної різні. Однозначно можу сказати, що ті команди, які прагнуть підвищитися у класі, повинні у чесній боротьбі виявити сильнішого!

— Як вважаєте, деякі команди хочуть вийти до УПЛ «малою кров'ю»?

— Виходить, що так. Це голосування — тому підтвердження!

— А чи не доцільно в такому випадку взяти до уваги таблицю станом на кінець першого кола змагань? Вона то є більш об'єктивною…

— Ви праві, що вона краще відображає стан справ. Після 15-го туру хтось встиг зіграти з лідерами, а хтось, навпаки, ні. Ми, наприклад, у другому колі зіграли з трьома лідерами, а «Минай» та «Волинь» — лише з одним. Я вже сказав, що залишати таблицю у її нинішньому вигляді є нонсенсом.

— Слідкували за засіданням Ради ліг?

— Так, звичайно. У Києві були вищі керівники клубу, які доносили нашу позицію. Вірю, що у підсумку здоровий глузд візьме гору!

Читайте также: Гендиректор «Металлиста 1925»: «Нужно начать турнир с нуля с 6 командами, которые хотят доказать, кто сильнее»

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями