Популярные темы

Роман Санжар: «Відновлення сезону 6-го червня для «Карпат» було б більш прийнятним»

Дата: 23 мая 2020 в 02:24


Роман Санжар:

Головний тренер «Карпат» Роман Санжар розповів офіційному сайту про останні новини з табору команди та спростував некоректну інформацію, що з’явилась у деяких ЗМІ.

– Досі не визначено дату відновлення чемпіонату. Розглядаються варіанти рестарту 30-го травня або 6-го червня. Відсутність конкретики якимось чином коригує план підготовки команди?

– Ні, адже в обох варіантах необхідно в деяких аспектах форсувати підготовку. Сказав би навіть, що відновлення сезону 6-го червня для «Карпат» було б більш прийнятним, адже наша команда чи не найпізніше серед учасників УПЛ відновила тренування після виходу з карантину. В нашому випадку додатковий тиждень підготовки точно не буде зайвим.

Читайте также: Роман Санжар: «Ситуация в «Карпатах» поменялась — игроки и тренерский штаб пройдут тестирование»

– Яка кадрова ситуація в команді?

– Не приступив до тренувань наразі наш капітан, Дмитро Кльоц. Важко назвати точні терміни його повернення в обойму, але хочеться бути оптимістом – якщо відновлення проходитиме ефективно, до поєдинку з «Дніпром» сподіваємось бачити Дмитра в основній обоймі.

– У деяких ЗМІ днями з’явилась інформація про, буцімто, «ультиматум з боку тренерського штабу й футболістів до керівництва клубу»...

– Перед поверненням з карантину до роботи у нас накопичилось чимало серйозних питань, але вирішувались вони аж ніяк не в ультимативній формі, а у формі цивілізованого спілкування. Конструктивно шукали вихід із ситуації, і знайшли його, не вдаючись до жодних так званих «ультиматумів». Ситуація стабілізується, тож запевняю – наші думки зосереджені виключно на робочому процесі та якісній підготовці до відновлення чемпіонату.

Поделитесь новостью с друзьями