Популярные темы

Юрій Бакалов: «Не кожен день граєш з «Динамо» і «Шахтарем»

Дата: 22 мая 2020 в 03:04


Юрій Бакалов:

Наставник «Руху» Юрій Бакалов — про підготовку команди та майбутні спаринги з українськими грандами.

— Юрію Михайловичу, вже невдовзі «Рух» проведе спаринги з «Динамо» та «Шахтарем». З яким настроєм команда підходить до поєдинків з українськими грандами?

— По-перше, хочу подякувати цим командах за запрошення зіграти. Ми з радістю на нього відгукнулися. Також дякую нашому Президенту, який організував можливість такої поїздки. Ми готуємось у позитивному настрої. Ви бачили тренування, самі переконались, на якому підйомі знаходяться хлопці. Не кожен день граєш з «Динамо» і «Шахтарем«… Ці ігри покажуть наш рівень, хоч ми і почали лише свою підготовку, власне, як і наші спаринг-партнери. Через такі матчі проявляється не лише характер, але й видно нашу майстерність і те, наскільки ми готові рухатися далі.

— Ви вже маєте досвід перемоги над київським «Динамо», щоправда, з іншою командою — ПФК «Львів». Чи можна буде перенести цей переможний досвід на гру «Руху»?

— То був інший час, інші команди. Зараз зовсім інша ситуація. Ту перемогу приємно згадувати. Не кожен раз обігруєш «Динамо», тим більше, на «Олімпійському». У «Руха» всі великі перемоги попереду. Можливо, не завтра і не післязавтра. Ми працюємо над цим кожного дня, аби в майбутньому були великі перемоги.

— Як вплинула на гравців у психологічному плані звістка про спаринги з «Динамо» та «Шахтарем»?

— Відповім банально — гра покаже. Гадаю, у таких іграх мають реалізуватись лише позитивні емоції. Ми нікого не боїмося і з великою повагою ставимось до суперників. «Динамо» і «Шахтар» — це дві топові команди не лише в Україні, а й у Європі. Хочемо себе показати з найкращого боку, тому готуємось до цих матчів. А гра вже покаже, що нам вдалось реалізувати на футбольному полі.

Читайте также: «Динамо» та «Шахтар» проти «Руху»: суддівські призначення і календар спарингів 22-26 травня

Поделитесь новостью с друзьями