Популярные темы

ПФЛ пояснила «Інгульцю», чому той займає 4-е, а не 3-е місце в першій лізі

Дата: 18 мая 2020 в 23:14


ПФЛ пояснила

Адміністрація ПФЛ України хоче дати роз’яснення щодо статті на офсайті ФК «Інгулець»: «Хто тут третій, а хто зайвий? — 2 частина», інформує офіційна сторінка організації у Facebook.

Отже, норма Регламенту, на яку посилається «Інгулець» у матеріалі, синхронізована з Регламентом УПЛ, вона розглядалася на засіданнях відповідних комітетів УАФ, на нараді головних тренерів Першої ліги, а в подальшому — затверджувалася Конференцією ПФЛ, де були присутніми й представники «Інгульця».

Щодо самої норми, то частково погоджуємося з викладеним у зазначеній статті. Дійсно, «Оболонь-Бровар» і «Агробізнес» знаходяться позаду «Інгульця» і «Минаю» згідно з кількістю набраних очок у матчах між командами, а очна зустріч у Петровому «Інгульця» та «Минаю» завершилася 1:1. І оскільки показники рівні, ми змушені звернутися до пункту В: «більша кількість забитих м'ячів між цими командами».

Зважаючи на зведену таблицю, у матчах між цими ЧОТИРМА командами найбільше забитих м’ячів саме у «Минаю» — їх 10 у команди Василя Кобіна. Через це «Минай» і посідає третє місце за підсумками осінньої частини змагань у Першій лізі. Сподіваємося, що дане роз’яснення задовольнить ФК «Інгулець». Бо це все виглядає як гра слів...

На фото – скрін із Регламенту УПЛ:

Поделитесь новостью с друзьями