Популярные темы

ФФУ Продакшн відповіла на звинувачення у справі «будівництво футбольних майданчиків»

Дата: 27 марта 2020 в 02:14 Категория: Новости спорта


ФФУ Продакшн відповіла на звинувачення у справі

На офіційній сторінці ФФУ Продакшн в Facebook з'явився допис-спростування щодо звинувачень у справі «будівництво футбольних майданчиків».

— Бувший журналіст Костянтин Андріюк написав про виклик директора підприємства ТОВ «ФФУ Продакшн» до правоохоронних органів.

Це вже давня та абсолютно замовна історія. І сьогодні їй просто вирішили дати прискорення. Бо час таки піджимає. І дехто дуже переживає, щоб витрачені ресурси на парламентську ТСК не стали марними. Але, повірте, вони таки марні. І правда — за нами!

Нагадаємо трохи історії

1). Справу про «будівництво футбольних майданчиків» розслідують і НАБУ, і Нацполіція вже майже два роки. Тоді, як зізнавалися самі правоохоронці, відомості до ЄРДР вони вносли на підставі повідомлень маловідомих громадських активістів, зокрема, і представника такої собі ГО «Ініціативи майбутнього» — Олега Скупінського. Пам'ятаєте персонажа?

«Ініціативи майбутнього», до речі, як і сам Скупінський сьогодні зникли з усіх ефірів, і їх типу офіційна сторінка у соц. мережах різко перестала згадувати про наші поля ще у квітні минулого року. Дивним чином всі це сталося саме у той момент, коли ЗМІ почали писати про ймовірного замовника активної діяльності цих на 100% фіктивних громадських активістів.

2). Справи «про футбольні поля» у НАБУ і Нацполіції абсолютно аналогічні. І чому їх досі не об'єднали під одним дахом та не визначили єдиний орган досудового розслідування — для нас велика загадка.

3). У цих справах за роки слідства накопичилося чимало документів. Серед них щонайменше чотири висновки експерти, три — від державних уповноважених установ. Усі вони засвідчують відсутність криміналу у роботі «ФФУ Продакшн». Ба більше, говорять про чесне виконання нами своїх зобов'язань перед замовником.

4). Натомість, у справі Нацполіції (через понад рік слідства) терміново з'являється цікава вже п'ята експертиза від приватної «контори», яка і лягає в основу претензій. Там йдеться про нібито завдання збитків державі у розмірі 9,4 млн грн на будівництві спорт. майданчиків у Києві. І тут же поряд лежать доказові документи від Замовника послуг у «ФФУ Продакшн», які, навпаки, вказують на економію бюджетних коштів столиці у розмірі 12 млн грн. на нашому спільному проекті.

Тож, навіть, якщо і врахувати експертизу від приватної фірми (виникла нізвідки, буде оскаржена), все одно, виходить, що економія поглинає міфічні «збитки», і «ФФУ Продакшн» щонайменше, але все ж не дозволило Замовнику переплатити марно 2,6 млн грн!!!

5). По суті слідства: Нема чого тут коментувати. Будемо доводити в судах не лише необґрунтованість закидів на нашу адресу, але й відверто замовний їх характер. Нам відомі імена та прізвища усіх прискорювачів цього беззаконня. Тож, прогнозуємо вироки за фальсифікацію «футбольної справи» у недалекому майбутньому! Привіт прокурору Ковальову

Насамкінець: усі майданчики ФФУ Продакшн» — збудовані. Усі — у відмінному стані з точки зору якості, після майже дворічної їх експлуатація юними футболістами!

А ще додамо, що директор ТОВ «ФФУ Продакшн«Андрій Бондаренко — Член комісії з адміністративних питань УЕФА, керівник місцевого оргкомітету з проведення фіналу ЛЧ УЄФА 2017/2018 в м. Києві, який визнаний одним із найпрофесійніших футбольних менеджерів нашої держави. І так, успішне проведення в Україні фіналів ЛЧ серед жінок та чоловіків — його особистий скромний внесок у розвиток нашого футболу та зростання позитивного міжнародного іміджу України, як футбольної держави, на світовій арені.

Дякуємо, що дочитали до кінця. Це справді важливо. А далі — буде..

По сообщению сайта FootBoom

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями